FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
18 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:18 

Yüzme Paletleri ve Kullanımı

Yüzme Paletleri kategorimizde, dünyaya kendisini ispatlamış kaliteli spor markaları Arena, Speedo, Delta, Exe ve Dunlop dahil olmak üzere birçok tanınmış spor markasına ait yeni sezon Yüzme Paletlerine ulaşabilirsiniz.

Yüzme Paletleri kategorimizde; el ve ayak paletleri ile yüzücü eldiveni ürün gruplarını bulabileceksiniz. Bu ürün gruplarına ait birçok farklı model, özellik, materyal seçenekleri bulunmaktadır. Yeni sezon Yüzme Palet modellerinin yanı sıra outlet modellere ve seçili ürünlerde dönemsel olarak uygulanan indirimli fiyat avantajlarına ulaşabilirsiniz.

Yeni başlayanlar için; yüzme antrenörlerinin önerisi olan, eğitim amaçlı kullanmaya uygun modellerin yanı sıra profesyonel yüzücülere uygun teknoloji ve özelliklerle tasarlanan Yüzme Paletlerini de bu kategorimizde bulabileceksiniz.

Tabandaki deformasyonu engellemek için özel olarak tasarlanan Yüzme Paletlerinde, ihtiyacınıza uygun birçok ürün sizlere sunulmaktadır. Yüzme Paletlerinde; silikon ve esnek bir maddeden imal edildiği için numaraları olmayan modeller üretilirken, kauçuk malzemeden ayak numaralarına göre sınıflandırılan ürünlerde bulunmaktadır.

Yüzme paletlerindeki diğer bir ürün grubu ise el paletleridir. El paletleri, yüzerken ele takılarak kullanılan, parmaklar arası perdeleme ile yüzmeyi kolaylaştıran bir ürün grubudur. El paletleri yüzücünün, performansını arttırırken aynı zamanda düzenli kullanım ile sudaki hareket hızını geliştirmek mümkündür.

Yüzme Paletleri, sporcunun verimini arttırmak ve performansını desteklemek amacıyla kullanılmaktadır. Yüzmeyi kolaylaştırıp, hızlandırdığı için de, yüzmeyi hobi olarak gerçekleştiren bireyler de tercih edebilirler.

Telesipariş için 0850 520 0205 numaramızı arayabilirsiniz. Ya da Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünlerimizi, online mağazamızdan sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli olacaktır.

Korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Kapıda nakit ödeme, kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim ya da banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yöntemlerinden uygun gördüğünüzü seçebilirsiniz. Kredi kartınız ile vade farksız 6 ay taksitli işlem yapabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde yapabilirsiniz. Alışverişlerinizde Tüketici Kanunun Cayma Hakkı Maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde ücret iadesi talep edebilirsiniz.

1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir. Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulmaktadır. Bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul' da 30 mağazası bulunan korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. Her Türlü Bilgi almak için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster