FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
14 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:14 

El ve Ayak Bilek Ağırlıkları ve Fiyatları

El ve Ayak Bilek Ağırlıkları kategorimizde; Live up başta olmak üzere, yeni sezon El ve Ayak Bilek Ağırlıklarına göz atmanızı tavsiye ediyoruz. El ve Ayak Bilek Ağırlıkları, düzenli antrenmanları daha verimli hale getirmektedir. Kasları sıkılaştırarak, kardiyovasküler sistemi güçlendirmektedir.

El ve Ayak Bilek Ağırlıklarının kullanımı, kas yapısını güçlendirmek için tercih edilen bir tekniktir. Vücudunuza şekil vermek ve güçlendirmek istiyorsanız, koşularınızda El ve Ayak Bilek Ağırlıklarının faydasını göreceksiniz.

El ve Ayak Bilek Ağırlıkları; dayanıklılığınızı artırmak için egzersizler sırasında kullanılabilmektedir. Kasları güçlendirmek ve kalori yakmak için optimum ağırlık dağılımı sunmaktadır.

Bu kategorimizde; Koşu, Aerobik ve Pilates spor dallarına uygun teknolojiler ile tasarlanmış, yeni sezon El ve Ayak Bilek Ağırlıklarını bulabilirsiniz. Yüksek kalitede neopren kumaş ile kaplanmıştır. El ve Ayak Bilek Ağırlıkları, kolay taşınabilir ve saklanabilirdir. El ve Ayak Bilek Ağırlıklarında, seçtiğiniz el bileği ağırlık torba modelleri; 0.5kg dan , ayak bileği ağırlık torbaları; 1.0 kg dan başlamakta ve 5 kg a kadar çıkmaktadır.

Evde Günlük işlerinizi yaparken El ve Ayak Bilek Ağırlıklarını kullanırsanız kaslarınızı çalıştırmış olacaksanız.

1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 28 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla hizmet vermektedir. Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir.

Korayspor.com, siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir. Bu bilgiler ile ilgi alanlarınıza yönelik, sitemizdeki yeniliklerden ve etkinliklerden sizleri haberdar etmek, siteyi tercihleriniz doğrultusunda geliştirmek amacıyla kullanılabilir. Bu bilgileri bizimle paylaşmak ve korayspor.com’ a üye olmak, sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir. Korayspor.com’ a üye olduktan hemen sonra alışverişe başlayabilirsiniz.

Telesiparişleriniz için 0 850 520 02 05 numarayı arayabilirsiniz. Unutmayın, telefon ile sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

Kredi kartınız ile vade farksız 6 ay taksit işlem yapabilirsiniz. Güvenliğiniz için Kredi Kartı Alışverişlerinizde Uluslararası Güvenlik Platformu (3DSecure) kullanılmaktadır. Güvenliğiniz için Sitemizde EV SSL Sertifikası bulunmaktadır.

Ürünlerimiz paketleme öncesi, kontrol edildikten sonra kargoya verilmektedir. Sipariş yoğunluğuna ve ürün durumuna göre 1 ile 5 iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslimattan sonra cep telefonunuza Yurtiçi Kargo varış şubesi ve süreci sms olarak gönderilmektedir.

daha fazla gösterdaha az göster