FİLTRE

  Basketbol Grubu Ürünler ve Fiyatları

  Basketbol kategorimizde; dünyanın en kaliteli spor markaları Nike, Adidas, Under Armour, Lescon, Kinetix, Joma, Spalding, Delta, Molten ve Busso dahil olmak üzere tanınmış gözde markaların, yeni sezon Basketbol sporu ürünlerinde ulaşabilirsiniz.

  Basketbol kategorimizde; Basketbol sporuna özel teknolojilerle tasarlanan Ayakkabı, Giyim, Ekipman ve İndirim alt kategorilerinde, onlarca markanın yeni sezon ürün modellerini inceleyebileceksiniz.

  Her spor dalında olduğu gibi Basketbolda da, doğru ayakkabı seçimi yapmak en başta yer alıyor. Baş döndürücü hamleler, devamlı hareket halinde olmak, ani durma gerektiren durumlar, yüksek atlamalar ve yanal hızlı hareketleri içeren Basketbol sporunda, yanlış ayakkabı seçmeniz halinde performansınızın olumsuz yönde etkileyeceği şüphesizdir.

  Basketbol ayakkabısı seçerken; destek veren tabanlar, dayanıklılık, kararlılık ve darbe emme özelliğini sunan, bu spora uygun teknolojilerle tasarlanan modelleri tercih etmenizi öneriyoruz. Ayak sağlığınızı koruyacak, performansınızı arttıracak, güvenle kullanabileceğiz bir Basketbol ayakkabısı, başarılı sayı ve hamleleri de beraberinde getireceğini unutmayın.

  Başarınız açısından çok büyük bir yere sahip olan Basketbol ayakkabıları, spor ve antrenmanlarınızda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ve ayağınızda size engel teşkil etmeyerek, yokmuşluk hissi vermelidir.

  Basketbol sporunda, hareket kabiliyetinize destek olabilecek yapıda tasarlanan giyim ürünlerini kullanmalısınız. İyi bir Basketbol ayakkabısının yanı sıra içinde kendinizi rahat hissedebileceğiniz spor giyim ürünlerini tercih etmelisiniz. Ter emici hızlı kuruma özellikli kumaşlar, ayarlanabilir kordonlu elastik bel kemerleri, hızlı kuruma özelliği gibi pek çok özellikleri bulunan Basketbol Giyim modellerinde ekstra konfor ve rahatlık bulabileceksiniz.

  Dünyaca tanınmış markaların yeni sezon spor çantası, basketbol topu, bileklik, saç bandı, basketbol filesi, sırt çantası gibi onlarca Basketbol ekipmanı modellerine de bu kategorimizden ulaşabileceksiniz.

  Basketbol ürünlerini sizlere sunduğumuz kategorimizde; Günlük, Originals ve Training spor dallarında kullanılmak üzere tasarlanan yeni sezon ayakkabı, giyim ve ekipman ürünlerini de bulabileceksiniz.

  Dünyanın en seçkin spor markalarına ait; Adicolor, Jordan, Lebron ve Derrick Rose başta olmak üzere onlarca özel koleksiyonun, yeni sezon Basketbol sporu tasarımlarını da inceleyebileceksiniz.

  Basketbol sporunda ihtiyacınız olan ayakkabıdan çantaya, şort modellerinden formaya, basket topundan bilekliğe kadar tüm yeni sezon ürün gruplarına tek bir sayfa üzerinden, sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Sitemize üye olarak ya da telefon ile sipariş hattımızdan, hızlıca siparişinizi verebilirsiniz. Telesipariş için 0850 520 0205 numaramızı, 08:30 - 19:30 saatleri arasında arayabilirsiniz. Sipariş sırasında korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir.

  Sipariş ödemenizi; Kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim, kapıda nakit ödeme ya da banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüzü seçebilirsiniz. Siparişlerinizde Korayspor.com’ un sizin için sunduğu "Ücretsiz Kargo" hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

  Verilerimize göre korayspor.com, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiş… Çünkü Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunmaktadır.

  Her Türlü Bilgi ve Sorularınız için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  daha fazla gösterdaha az göster