FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
60 Ürün
60 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayýsý:60 

Kadın Mayo Modelleri ve Fiyatları

Kadın Mayo Modelleri kategorimizde; alanında dünyaya kalitesini ispatlamış Adidas, Arena ve Speedo başta olmak üzere pek çok markanın, yeni sezon Kadın Mayo Modellerine ulaşabilirsiniz. Yeni sezon Kadın Mayo Modelleri ve seçili ürünlerde uygulanan kampanya dahilindeki cazip fiyat fırsatlarını bu kategorimizde bulabilirsiniz. Yüzme spor dalının en iyi markalarınca tasarlanmış, klora dayanıklı özel kumaş teknolojili Kadın Mayo Modellerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Yeni sezon Kadın Mayo Modelleri, yumuşak ve hafif yapısı ile mükemmel rahatlık sunarken, yüzme antrenmanlarınız için kullanıma uygundur. Yüzme spor dalında; profesyonel ve amatör kullanıcılara uygun olarak üretilen birçok Kadın Mayo Modelini bulabileceğiniz kategorimizde, sezonun canlı renkleri ile enerjinizi yükseltecektir.

Profesyonel, Amatör ve Günlük ürünlerdeki uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kadın Mayo Modellerinde, tercih ettiğiniz renk seçeneğine göre ürünleri filtreleyerek alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz. Tüm beden seçeneklerinde pek çok Kadın Mayo Modeli bulabilir, aradığınız beden eğer mevcut görünmüyor ise “Gelince Haber Ver.” butonuna tıklayarak takipte kalabilirsiniz.

Özellikle yüzme sporuyla ilgilenenler için, profesyonel detaylar düşünülerek hazırlanan Kadın Mayo Modellerinde performans arttıran teknolojileri ve özelliklerini görüntülemek için, ürün detaylarını inceleyebilirsiniz. Dünyaca tanınmış olan Adidas, Arena ve Speedo markalarının güvencesiyle sizlere sunduğumuz Kadın Mayo Modellerinde, yapısı ve modelleriyle sürtünmeyi en aza indiren ürünler, suda sizin maksimum hıza ulaşmanızı sağlıyor.

Kadın Mayo Modellerindeki yeni sezon teknolojili ürünleri, ağırlık hissetmeden kullanırsınız. Unutmayın, ürün detay sayfasında numara veya bedeninizi seçtikten sonra “hemen al” butonuna tıklayabilir ve de tek bir ürünü anında alabilirsiniz. Ardından Teslimat ve Fatura adresi sayfasına yönlendirilirsiniz. Sipariş sırasında korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir. Telesipariş için 0850 520 0205 numaramızı da arayabilirsiniz. Siparişlerinizde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan Yurtiçi kargo ile gönderimler yapılmaktadır.

Sitemizdeki, tüm kargo gönderimleri ücretsizdir.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası olan Korayspor’ un, 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır. Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulmaktadır. Verilerimize göre, sitemiz 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir.

daha fazla gösterdaha az göster