FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
6 Ürün
6 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:6 

Erkek Outdoor Çanta Modelleri Yeni Sezon Fiyatları

Erkek Outdoor Çanta Modelleri kategorimizde, outdoor spor dünyasının evrenselleşen markaları Salomon,The North Face ve Jack Wolfskin başta olmak üzere, birçok tanınmış outdoor markasının yeni sezon Erkek Outdoor Çanta Modelleri ve Fiyatlarını burada bulabilirsiniz.

Kategorimizi takipte kalarak, dönemsel olarak seçili ürünlerde uygulanan, Kampanyalı Cazip Fiyat Fırsatlarından yararlanarak sipariş verebilirsiniz. Periyodik olarak sık sık yenilenen kategorimizde, “Air Control System” teknolojisi ile sırta uygulanan basıncı ortadan kaldıran Ergonomik Erkek Outdoor Çanta modellerimize de ulaşabileceksiniz.

Outdoor’ un tüm sporlarında rahatlıkla kullanabilmeniz için üst düzey teknolojilerle üretilen FonksiyonelErkek Outdoor Çantalarında; sporunuz esnasında kullanmanız gereken özel ekipmanlarınız varsa, dış çerçeveye sahip model seçmeniz gerekmektedir. Ancak ağırlık olarak farklılık göstereceğinden, eğer HafifErkek Outdoor Çantası arıyorsanız, çerçevesiz ürünleri tercih etmelisiniz.

Dağlarda, doğada ve tüm outdoor alanları için; Led ışığı sabitleme yeri, yansıtıcı detaylar, hafif yastıklı bel kemeri, sinyal düdüğü bulunduran ayarlanabilir göğüs kayışı, havalandırmalı ve tam temaslı süspansiyon sistemi, anahtar ve küçük eşya klipsleri, dayanıklı güçlendirilmiş taban bölgesi gibi teknik donanımları bulunan Bol CepliErkek Outdoor Çantalarını satın almalısınız.

Global outdoor markalarının, üstün performans sunan teknolojilerle ürettiği, uzun süreli yürüyüşler veya kısa keşifler için tasarladığı AyarlanabilirErkek Outdoor Çantalarını da online satış mağazamızda bulabileceksiniz. Ergonomik kullanım için; çantanızın sırtınıza verdiği ağırlığı eşit olarak dağıtan, Yükün tamamını omuzlara değil, gövdenize de yayan KullanışlıErkek Outdoor Çanta seçeneklerinizi sayfamızdan inceleyebileceksiniz.

Belin biraz altından bağlanan kalça kemeri, ağırlığı bölerek ergonomik bir kullanım sunan Bel KemerliErkek Outdoor Çantalarını tercih etmeniz, sağlığınız açısından da çok önemlidir. Böylece, olası sakatlanmaların ve olumsuzlukların önüne geçmiş olabileceksiniz.

“Ücretsiz Kargo” avantajı ile satışa sunulan; Orijinal Erkek Outdoor Çantalarını sitemizden sipariş edebilmeniz için, online mağazamızda üye olmanız gerekmektedir. Üye olarak internet satış sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Telesipariş verecekseniz; 08:30 - 19:30 saatleri arasında, 0850 520 02 05 numaramız ile iletişim kurarak temsilcilerimize siparişinizi iletmeniz gerekmektedir. Siparişlerinizin, çalıştığımız Yurtiçi Kargo firma ile tarafınıza yollanacağını da hatırlatmak isteriz.

daha fazla gösterdaha az göster