FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Koleksiyon Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
13 Ürün
13 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:13 

Erkek Krampon Modelleri ve Taban Çeşitleri

Erkek Krampon Modellerinin; yeni sezon teknolojilerle yapılandırılan ve satışa sunulan tüm modellerine ait kullanım şekli, ürün özellikleri, kullanılan teknolojileri ve kullanım alanları gibi teknik bilgilerine ürün detaylarından ulaşabilirsiniz. Zemin, Mevkii, Koleksiyon, Teknik yapıları bakımından farklı özelliklere sahip Erkek Krampon Modellerini sitemizde inceleyebileceksiniz.

Dünyanın gözde spor markaları; Nike, Adidas, Puma, New Balance, Joma, New Balance, Mizuno, Slazenger, Kinetix, Jump, Lotto ve Lescon dahil olmak üzere pek çok tanınmış spor markasının, gelişmiş teknolojiler ve farklı taban yapıları ile tasarladığı yeni sezon Erkek Krampon Modellerini online mağazamızdan sipariş edebilirsiniz.

Global dünya markalarının, tanınmış özel koleksiyonları; Mercurial, Hypervenom, Magista, Tiempo, Cold Blooded, Cristiano Ronaldo CR7, Fast Af, Neymar, Messi ve Skystalker başta olmak üzere birçok koleksiyonun, en yeni Erkek Krampon Modellerine de göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Futbol spor dalına uygun, son teknolojilerle tasarlanan ve en çok tercih edilen Futbol markalarının tasarladığı Erkek Krampon Modellerinin ve Fiyatları arasında karşılaştırma yapabileceksiniz.

Erkek Krampon Modellerini satın alırken; Elite, Profesyonel, Yarı profesyonel veya Amatör seçeneklerinden, futbolunuz için en uygun olan modeli tercih etmenizde yarar var. Antrenman ve maç esnasında yaptığınız doğru ayakkabı tercihinin, birebir performansınızı etkileyeceğini unutmayın.

Zemin yapısına göre Çim saha, Halı saha, Islak zemin, Salon ve Sert zemin olarak filtreleme yapabileceğiniz Erkek Krampon Modelleri kategorimizde; kullandığınız zemine en uygun ürünü seçebilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki; doğru ayakkabı seçimleri, ayağınızdaki rahatsızlık hissini ve sakatlıkları önleyecek, sporcu yaşam tarzınızı ve antrenmanınızı sürdürebilmek için size avantaj sağlayacaktır.

Sipariş sırasında korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir. Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı da arayabilirsiniz. Siparişlerinizde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan Yurtiçi kargo ile gönderimler yapılmaktadır. Sitemizdeki, tüm kargo gönderimleri ücretsizdir.

Sipariş ödemenizi; Kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim, kapıda nakit ödeme ya da banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüzle yapabilirsiniz. Korayspor.com’ da kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta (3D Secure) ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası olan Korayspor’ un, 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır. Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulmaktadır. Verilerimize göre, sitemiz 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir.

daha fazla gösterdaha az göster