FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
65 Ürün
65 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayýsý:65 

Erkek Boks Malzemeleri Yeni Sezon Ürünleri

Erkek Boks Malzemeleri kategorimizde; boks darbe eldiveni, boks el bandajı, boks ağız koruyucu, boks eldiveni modelleri, boks dişlikleri, boks eğitim eldiveni, boks egzersiz eldiveni, kick boks kaskı, boks bacak koruyucusu, uzun karşılama eldiveni, boks torbası ve boks setleri gibi onlarca Erkek boks Malzemesini bulabilirsiniz.

Dünyanın seçkin markalarından Adidas, Liveup, Everlast, Busso, Fox 40 dahil olmak üzere alanında tanınmış pek çok markanın yeni sezon Erkek Boks Malzemelerini buradan inceleyebilirsiniz.

Bu kategorimizde marka, beden ve numara, uygun spor dalı seçeneklerinde filtreleme yaparak, alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz. Erkek Boks Malzemeleri kategorimizde Günlük, Training ve Boks spor dallarına uygun olarak tasarlanmış, performans arttırmaya yönelik ekipmanlara da ulaşabileceksiniz.

Ürün detaylarını görebilmek için, ürünün sayfasına girebilirsiniz. Erkek Boks Malzemelerinin, kullanım şekilleri ve ürün özelliklerini göz önünde tutarak alışverişinizi tamamlamanızı tavsiye ediyoruz.

Her gün güncellenen yeni sezon Erkek Boks Malzemelerini bu kategoride bulabilirsiniz. Aynı zamanda seçili ürünlerde uygulanan kampanya dahili indirimli Erkek Boks Malzemelerini buradan takip edebilirsiniz. Her türlü bütçeye hitap eden modellerin yer aldığı kategorimizde, sezon renkleriyle tasarlanmış şık ve dayanıklı boks malzemelerine ulaşabileceksiniz.

Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli. Sipariş sırasında korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir. Unutmayın, numara ve beden seçenekleri mevcut olan ürünlerinizi sepetinize ekleyebilmek adına öncelikle ürün fotoğrafının yanında yer alan "Numara/Beden" seçeneklerinden size uyan seçeneği tıklayarak ürün ölçülerinizi seçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim, kapıda nakit ödeme ya da banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüzü seçebilirsiniz. Kredi Kartınız ile Vade Farksız 6 ay Taksitli İşlem Yapabilirsiniz. Güvenliğiniz için kredi kartı alışverişlerinizde Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure) kullanılmaktadır…

Korayspor.com’ da kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede, yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

daha fazla gösterdaha az göster