FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Yükleniyor..
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
2 Ürün
2 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 

Kadın Sporcu Saç Bantları Yeni Sezon Fiyatları

Kadın Sporcu Saç Bandı Modelleri kategorimizde, spor ve antrenmanlarınızda saçlarınızın dağılmasını engelleyecek, özel seçenekleri ile terin süzülmesini önleyerek, performansınızı yükseltmenizi sağlayacak Kadın Sporcu Saç Bantları ve Fiyatlarını bulabileceksiniz.

Uluslararası spor sektörünün efsane markaları; Nike, Adidas ve Under Armour gibi yüksek kalitesi ve sunduğu ekstra performans ile bilinen spor markalarının, kendi özel teknolojileri ile ürettiği, kaliteli materyalleri ile beğeni kazanan Kadın Sporcu Orijinal Saç Bantlarını bu kategorimizde sizlerle buluşturuyoruz.

Tekli, üçlü ve çoklu paketlerde satışa sunulan, maksimum konfor sağlayan kumaş ve yapısına sahip, elastik, emici malzemelerden üretilen KullanışlıKadın Sporcu Saç Bantlarında, tarzınıza uygun pek çok seçenek arasında karar verirken zorlanabilirsiniz. Yeni sezon ürünlerin dışında, seçili ürünlerde uygulanan geçici uygulanan indirimlerle, Kampanyalı Fiyat Fırsatlarından da sitemizi takip ederek yararlanabilirsiniz.

Profesyonel Kadın Sporcu Saç Bandıyla yapılan yüksek yoğunluklu setler esnasında, alnından gelen ter damlaları gözlerinize damlamayacak ve performansınızı etkilemeyecektir. Kaymaz silikon kavrama, 30 derecede makinede yıkanabilir özellikli, işleme logo detay, rahat uyum sağlayan elastik yapı, ter emen malzemeler ile tasarlanan SportifKadın Saç Bantları sayesinde sporunuzu kolayca yapabileceksiniz.

Polyester, kauçuk, poliakril, pamuk, elastoden gibi farklı özellikleri bulunan, kaliteli malzemelerden üretilen Kadın Dayanıklı Saç Bantlarını, uzun süreli olarak kullanabileceksiniz. Günlük, Koşu, Training ve Tenis spor dallarında kullanıma uygun tasarlanan ve performansınıza gözle görebilir bir katkı sağlayacak Kadın Kaliteli Saç Bantlarını internet mağazamızdan satın alabileceksiniz.

Pembe, Yeşil, Beyaz, Kırmızı, Siyah, Mavi gibi pek çok renk alternatifi bulunan Kadın Renkli Saç Bantları ilesportif kombinlerinize yeni bir tarz kazandırabilirsiniz. Rahat uyum sağlayan elastik yapıları ile sizi daraltmayacak ve rahatsızlık hissi vermeyecek Kadın Rahat Saç Bantlarını spor ve antrenmanlarınızda kullanabileceksiniz.

Alt yapısı yüksek güvenlik önlemleri ile korunan online mağazamız Korayspor.com’ da; Kredi kartınız ile tek çekim ya da taksitli olarak işlem yapabileceksiniz. 256 bit EV SSL Güvenlik Sistemi sitemizde kullanıldığı için, Kredi Kartı alışverişlerinizi güvenle tamamlayabileceksiniz.

Diğer ödeme yöntemlerimiz; Banka Havalesi/EFT veya Kapıda Nakit Ödeme’ yi de ödemelerinizde tercih edebileceksiniz.

daha fazla gösterdaha az göster