FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
188 Ürün
188 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/4  Ürün Sayýsý:188 

Kadın Fitness Malzemeleri ve Uygun Spor Dalları

Kadın Fitness Malzemeleri kategorimizde; dünyanın en çok tercih edilen spor markaları Nike, Adidas, Reebok, Altis, Voit, Liveup, Delta, Busso, Powerway, Leap, Povit başta olmak üzere onlarca markaların, yeni sezon teknolojilerle tasarladığı Kadın Fitness Malzemelerine ulaşabilirsiniz.

Kadın Fitness Malzemeleri kategorimizde; kondisyon ürünleri, pilates ve yoga ürünleri, vücut geliştirme alanında sunulan Kadın Fitness Malzemelerini bulabilirsiniz. Her spor dalına göre performansı arttırmak amaçlı, uygun teknolojiler kullanılarak tasarlanan Kadın Fitness Malzemelerini ayrı alt kategorilerde inceleyebilirsiniz.

Kadın Fitness Malzemelerinde; koridor barfiksi, atlama ipi, powerway aparatı, puzzle mat, pilates bandı ve topu, şınav barı, pedometre, ağırlık eldivenleri, power scooter, dambıllar ve ağırlık setleri, el yayı, el ve ayak bilek ağırlıkları, twister, trambolin, döküm flanş çeşitleri gibi pek çok fitness ürününde dünyaca tanınmış markaların kalitesi ile sizlere sunuyoruz.

Günlük aktivitelerinize uygun olarak tasarlanmış Kadın Fitness Malzemelerinin yanında Training ve Fitness spor dallarına özel teknolojiler kullanılarak üretilen Kadın Fitness Malzemelerini de bulabileceksiniz. Kadın Fitness Malzemelerinin materyal yapısı, teknik özelliği, kullanım alanına göre varsa teknolojik donanım bilgilerine ulaşmanız için ürünü tam sayfa görüntülemeniz yeterli olacaktır.

Eğer aradığınız ürün mevcut görünmüyor ise “Gelince Haber Ver.” butonuna tıklayarak bilgilendirme isteyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ürünü favori ürünlerinize ekleyebilir, “İndirime girince haber ver.” Kısmına tıklayarak bilgi talep edebilirsiniz. Sık sık yenilenen Kadın Fitness Malzemeleri kategorimizde; farklı fiyat aralıklarında, her bütçeye uygun pek çok ürün göreceksiniz. Bütçenize uygun fiyat aralığını, kullanacağınız spor dalını, beden ve cinsiyet gibi alternatifleri filtreleme bölümünden seçerek, alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Verilerimize göre korayspor.com, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir… Korayspor.com’ un bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmış olması da dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulduğunu göstermektedir. Korayspor.com’ da bulunan tüm ürünler fiyat rekabeti açısından, diğer birçok firmaya göre daha avantajlıdır.

Yeni nesil modelleriyle, dünya markalarını ayağınıza getiren online mağazamız korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli. Unutmayın, Numara ve beden seçenekleri mevcut olan ürünlerinizi sepetinize ekleyebilmek adına öncelikle ürün fotoğrafının yanında yer alan "NUMARA/BEDEN" seçeneklerinden size uyan seçeneği tıklayarak ürün ölçülerinizi seçmeniz gerekmektedir. Ardından "SEPETE EKLE" butonuna basarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

Telesipariş vermek isterseniz, sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında 0850 520 0205 numaramızı arayarak faydalanabilirsiniz.

Sipariş sonrası, ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde kargonuzu takip edebilmek adına gerekli bilgi ve detayları içeren bir e-posta ile sizi bilgilendireceğiz. Size gelen gönderi kodunu Yurtiçi Kargo web sitesini kullanarak “kargom nerede” kısmından sorgulayabilirsiniz. Kargoya teslim edilen ürünlerin tarafınıza ulaşması sürecinde, bulunmuş olduğunuz İl veya İlçenin mesafesine göre teslimat süresi değişmektedir.

Hatırlatmak isteriz ki; Tüm siparişlerinizdeki kargo gönderimleri ücretsizdir.

daha fazla gösterdaha az göster