FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
54 Ürün
54 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:54 

New Balance Erkek Ayakkabıları ve Fiyatları

New Balance Erkek Ayakkabı kategorimizde, alanında evrensel başarılara imza atan New Balance spor markasının, ileri teknolojili teknik donanımlarla desteklediği, yeni sezon New Balance Erkek Ayakkabıları ve Fiyatlarını bulabilirsiniz.

Günlük, Yürüyüş, Koşu ve Futbol spor dallarına uygun, gerekli ihtiyaçlar düşünülerek üretilmiş, yeni sezon Sporcu New Balance Erkek Ayakkabılarını online mağazamızda sizlerle buluşturuyoruz. Seçili ürünlerde, kısa süreli uygulanan İndirimli Fiyat Fırsatlarını da sitemizden yakalayabilirsiniz.

Renkli New Balance Erkek Ayakkabıları; Beyaz,Turuncu, Sarı, Yeşil, Mavi, Mor, Kırmızı, Krem, Gri gibi yoğun ilgi gören, trend renk seçenekleri ile yeni sezona giriyor. Markanın logo tasarımları ile zenginleştirilen Orijinal New Balance Erkek Ayakkabıları, her yaştan tüketiciye hitap etmeyi başarıyor.

Yeni sezon teknolojileri ve uygun teknik tasarımlarıyla beğeni kazanan Futbol New Balance Erkek Ayakkabılarında; Elite, Profesyonel, Hücum, Çim saha gibi zemin ve mevkiiye uygun üretilmiş seçeneklerinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih yapabileceksiniz.

Kaliteli New Balance Erkek Ayakkabılarında; Bileğe konfor sağlayan dolgulu yaka ve dil bölgeleri, zemin tutuşu sağlayan dayanıklı kauçuk dış taban, yumuşak tekstil astar, adım hareketlerinde desteği artıran Encap orta taban gibi pek çok teknoloji ve özelliklerle tasarlanmaktadır.

Sportif ve şık olmak isteyenler için ideal görünüme sahip, tarzı ile farklılık yaratan KullanışlıNew Balance Erkek Ayakkabı alternatiflerimizde, kendi stilinize uygun birçok model bulabileceksiniz. Darbe etkilerini azaltmak ve yastıklama sunmak üzere geliştirilen özel teknolojili KoşuNew Balance Erkek Ayakkabıları ile spor ve antrenmanlarınızda performansını zirveye taşıyacaksınız.

Bilekli ve Bileksiz seçenekleri ile tasarlanan, kaliteli materyaller ile ürün ömrünün uzatılması sağlanan DayanıklıNew Balance Erkek Ayakkabılarında, en yeni model ve sezonun tüm renk alternatiflerini internet sitemizden inceleyebilir, üye olarak sipariş verebilirsiniz.

Satışa sunulan tüm marka ve ürünlerin %100 Orijinal olduğu firmamız Korayspor.com, sattığı markaların yetkili satıcısıdır. 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi olan Korayspor, global mağazacılık ve hizmet anlayışı ile çalıştığından son 1 tam yıl içerisinde, 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir…

Bilgi ve Sorularınız için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster