FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Yükleniyor..
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
7 Ürün
7 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:7 

Kadın Masa Tenisi Malzemeleri ve Özellikleri

Kadın Masa Tenisi Malzemeleri kategorimizde; alanında globalleşen masa tenisi markalarından Adidas, Stiga, Delta, Donic, Butterfly, Dunlop ve Sunflex başta olmak üzere tanınmış birçok markanın yeni sezon Kadın Masa Tenisi Malzemelerini ve Fiyat Alternatiflerini inceleyebilirsiniz.

Kadın Kaliteli Masa Tenisi Malzemelerinde, performans destekleyici teknolojiler kullanılarak tasarlanmıştır. Kategorimizde; marka, uygun spor dalı, koleksiyon seçeneklerinde daraltma yaparak, seçim yapmanızı kolaylaştırabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki; Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır.  Kadın Masa Tenisi Malzemelerini; Tenis ve Masa Tenisi gibi alt kategori seçeneklerinden, daha ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Ergonomik Kadın Masa Tenisi Malzemeleri içerisinde; Raket çeşitleri, masa tenis topları, raket kılıfları, masa tenisi raket çantaları, masa tenisi masaları gibi pek çok ürün grubu yer almaktadır. Kullanım kolaylığının yanında, dayanıklılığı ile de dikkatleri üzerine çeken Uygun Fiyatlı Kadın Masa Tenisi Malzemeleri kategorimizdeki geniş ürün yelpazesinde, ihtiyaçlarınıza uygun bir ürün mutlaka bulacaksınız.

Kadın Masa Tenisi Malzemeleri ürünlerine ait detayları ve özellikleri görebilmek için, ürünün sayfasına girebilirsiniz. Evrensel standartlarda üretilen kadın grubu Masa Tenisi ürünlerinde, aralıklarla yapılan seçili ürünlerdeki Kampanya İndirimlerini de buradan takip edebilirsiniz.

Bizi kimler mi tercih ediyor? Analitik verilerimize göre Korayspor.com; 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir… Çünkü Korayspor.com’ un satışa sunduğu global markaları, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmış olması, üst düzey mağazacılık ve hizmet prensibi ile 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır.

Turuncu ve Beyaz renk alternatifi ile satışa sunduğumuz altılı ve üçlü kutular halinde bulabileceğiniz Pinpon Topları da bu kategorimizde yer almaktadır. Cazip Fiyat seçenekleri ve yüksek kalitesi ile masa tenisi sporunun en temel ekipmanlarından biri olarak, tüm oyunculara hitap ediyor.

Siparişiniz; ürün durumuna göre 1 ile 5 iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde ise kargonuzu takip edebilmek adına gerekli bilgi ve detayları içeren bir e-posta ile sizi bilgilendireceğiz. Online mağazamızdan yaptığınız tüm alışverişlerinizde kargo gönderimleri, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz olarakyapılmaktadır.

 

daha fazla gösterdaha az göster