FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
25 Ürün
25 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:25 

Kadın Yüzme Malzemeleri ve Marka Alternatifleri

Kadın Yüzme Malzemeleri kategorisinde; yüzücü gözlük, şnorkel, yüzücü bone, burun tıkacı, yüzme tahtası, kulak tıkacı, palet, el paletleri, plaj havlusu, torba çanta, buğu önleyici sprey gibi farklı ürün gruplarını bulabileceğiniz yeni sezon Kadın Yüzme Malzemeleri ve Fiyat Bilgilerini bu kategoride inceleyebilirsiniz.

Yüzme spor dalının ihtiyaçları doğrultusunda, ilgili teknolojilerle desteklenerek üretilen, tanınmış markaların yeni sezon Kadın Kaliteli Yüzme Malzemelerini alt gruplarının ayrıldığını göreceksiniz. Kategorimizin sol tarafından; marka, beden ve numara, uygun spor dalı, fiyat aralığı seçeneklerinde filtreleme yaparak, alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Kadın Yüzme Malzemeleri kategorisinde, dünyanın en gözde markaları; Nike, Adidas, Arena, Speedo, Delta, Busso, Exe ve Dunlop dâhil olmak üzere,  tanınmış pek çok spor markasının yeni sezon Kadın Yüzme Malzemelerini bulabilirsiniz. Aynı zamanda, seçili ürünlerdeki kampanya dâhili İndirimli Fiyat Avantajlarını da buradan takip edebilirsiniz.

Satışa sunduğumuzmarka ve ürünlerin tamamı %100 Orijinaldir. Sipariş sırasında korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin, güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir. Ayrıca sitemize üye olarak, beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyebilir, kampanya ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Birbirinden kaliteli ve uzun süreli kullanıma uygun materyaller ile üretilen Dayanıklı Kadın Yüzme Malzemelerine online mağazamızdan ulaşabilirsiniz. UV Korumalı anti fog kaplı lens, Fina tarafından onaylanmış, çift silikon kafa kayışı, güvenli bir oturuş, suyu kesmek için tasarlanmış aerodinamik lens profili gibi teknolojik özellikleri bulunan, farklı teknik donanımlara sahip Kadın Yüzücü Gözlüklerini de bu kategorimizde bulabileceksiniz.

Rahatlık sağlayan esnek yapı, saçların kuru kalmasını sağlayan su geçirmez malzeme, terilen ve elastan gibi kaliteli materyaller ile üretilen, kadın grubu yüzücülerin performansına destek olmak amacıyla tasarlanan, su sporlarının en popüler markalarının imzasını taşıyan yeni sezon Kadın Yüzücü Bonelerini internet satış sitemizden temin edebilirsiniz.

Sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece Korayspor.com sayfamız üzerinden, dilediğiniz her gün ve her saatte sipariş verebilirsiniz. Sitemize üye olarak online mağazamız üzerinden ya da telefonla sipariş hattımız 0850 520 02 05 numaramızı arayarak sipariş oluşturabilirsiniz. Unutmayın, Telefon ile Sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster