FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
220 Ürün
220 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/5  Ürün Sayýsý:220 

Erkek Yüzme Malzemeleri Yeni Sezon Fiyatları

Erkek Yüzme Malzemeleri kategorisinde, dünyanın en gözde markaları Nike, Adidas, Puma, Arena, Speedo, Delta, Busso, Exe, Dunlop dahil onlarca markanın yeni sezon Erkek Yüzme Malzemelerini bulabilirsiniz.

Aynı zamanda, seçili ürünlerdeki kampanya dahili indirimli fiyat seçeneklerini de buradan takip edebilirsiniz. Erkek Yüzme Malzemeleri kategorisinde; Şnorkel, yüzücü gözlük, yüzücü bone, burun tıkacı, yüzme tahtası, kulak tıkacı, palet, el paletleri, plaj havlusu, torba çanta, buğu önleyici sprey gibi onlarca Erkek Yüzme Malzemesinde yeni sezon ürünleri bu kategoride inceleyebilirsiniz.

Bu kategoride; Günlük ve Yüzme spor dallarında alt gruplar ayrılmış tanınmış markaların yeni sezon Erkek Yüzme Malzemelerini görüntüleyebilirsiniz. Erkek Yüzme Malzemeleri kategorimizde marka, beden ve numara, uygun spor dalı, fiyat aralığı seçeneklerinde filtreleme yaparak, alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli. Ürünlerimiz paketleme öncesi, kontrol edildikten sonra kargoya verilmektedir. Sipariş yoğunluğuna ve ürün durumuna göre 1-5 iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslimattan sonra cep telefonunuza Yurtiçi Kargo varış şubesi ve süreci sms olarak gönderilmektedir.

Siparişlerinizde Korayspor.com’ un sizin için sunduğu "Ücretsiz Kargo" hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Korayspor.com’ dan sipariş verdiğiniz ürünlerin takip numarası e-mailinize de gönderilecektir. Size gelen gönderi kodunu Yurtiçi Kargo web sitesini kullanarak “kargom nerede” kısmından sorgulayabilirsiniz.

Kargoya teslim edilen ürünlerin tarafınıza ulaşması sürecinde, bulunmuş olduğunuz İl veya İlçenin mesafesine göre teslimat süresi değişmektedir. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde yapabilirsiniz.

Alışverişlerinizde Tüketici Kanunun Cayma Hakkı Maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde ücretsiz iade talep edebilirsiniz.

1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesi olmakla beraber Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunmaktadır. Verilerimize göre korayspor.com, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir…

Korayspor.com’ un bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmış olması da dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulduğunu göstermektedir.

daha fazla gösterdaha az göster