FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
103 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/3  Ürün Sayýsý:103 

Çocuk Ekipman Yüzme Malzemeleri

Çocuk Ekipman Yüzme Malzemeleri kategorimizde; Adidas, Arena, Speedo, Altis, Delta, Busso, Exe ve Dunlop başta olmak üzere onlarca markanın, yeni sezon Çocuk Yüzme Malzemelerini bulabilirsiniz.

Günlük kullanım için tasarlanmış yeni sezon ürünlerin yanı sıra Yüzme spor dallarında, son teknolojiler kullanılarak, ihtiyaca cevap şekilde tasarlanmış yeni sezon Çocuk Ekipman Yüzme Malzemelerini de kategorimizde bulabilirsiniz.

Kız çocuk, Erkek çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarında sınıflandırdığımız Çocuk Ekipman Yüzme Malzemelerini, kolaylıkla inceleyebileceksiniz.

Çocuk Ekipman Yüzme Malzemeleri kategorimizde; yüzücü gözlüğü, yüzücü bone, el ve ayak paleti, yüzme tahtası, kulak ve burun tıkacı, buğu önleyici sprey, yüzme simitleri, çocuk şnorkeli ve yüzücü eldiveni gibi birçok yeni sezon ürünü bu kategorimizde bulabilirsiniz.

Her gün güncellenen Çocuk Ekipman Yüzme Malzemeleri kategorimizde, yeni ürünlerimizi hemen görüntüleyebilir ayrıca eğer ürün mevcut görünmüyor ise “Gelince Haber Ver.” butonuna tıklayarak takipte kalabilirsiniz.

Farklı fiyat aralıklarında inceleyebileceğiniz, her bütçeye uygun Çocuk Ekipman Yüzme Malzemelerindeki, mevcut beden seçeneklerine de buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz modelleri “favori” olarak ekleyebilirsiniz.

Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli. Sipariş sırasında, korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir. Unutmayın, Korayspor sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

Sipariş ödemenizi; kapıda nakit ödeme, kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim ya da banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüzü seçerek yapabilirsiniz. Kredi kartınız ile vade farksız 6 ay taksitli işlem yapabilirsiniz.

Korayspor.com’ da kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır.

Bu sayede, yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır. Güvenliğiniz için kredi kartı alışverişlerinizde Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure) kullanılmaktadır…

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

Her Türlü Bilgi ve Sorularınız için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster