FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
19 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:19 

Flanşlar ve Çeşitleri

Flanşlar kategorimizde; Live up, Ravel ve Delta markası başta olmak üzere pek çok tanınmış markanın yeni sezon Flanşlar modellerine ulaşabilirsiniz.

Fitness, döküm flanş ağırlık plakaları uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Fitness, döküm Flanşları dairesel görünüme sahiptir.

Döküm Flanş plakalarının avuç içinize, temas eden dış çeper kısmına ekstra önem verilerek pürüzsüz yüzey özelliği kazandırılmıştır. Bu özelliği ile spor yaparken ellerinizi olası çizilmelere karşı korumaktadır.

Amatör ve Profesyonel sporcular için tasarlanan Flanşlar, Günlük antrenmanlarınızda kullanıma uygundur. Flanşlar; cross-fit, halter, vücut geliştirme ve cross training gibi spor dalların da performansınızı arttırmak için kullanımınıza uygundur.

Evinizde, ofisinizde ve spor salonlarında kolaylıkla kullanabileceksiniz. Kaliteli krom yada demir kaplama gövdeye sahip, iki ucundaki boşluklara yerleştirilen Ağırlık Plakaları Flanşlar ile istediğiniz egzersizleri rahatlıkla uygulanabileceksiniz. Ağırlık Plakaları Flanşlar söküp takılmasının oldukça kolay ve pratik olduğu krom veya demir barlar ile güven içinde ağırlık çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

Antrenmanlarınızda, en yüksek performans ve verimi almanız için tasarlanan Ağırlık Plakaları Flanşlar, kaymayı engellemek ve kavramayı arttırmak için tutma yerleri tırtıklı bir şekilde üretilmiştir.

Demir ve krom malzemelerden üretilmiş, tek tek alabileceğiniz yada set olarak satın alabileceğiniz ağırlık plakaları Flanşlar 1 kg’ dan başlayıp 50 kg’ a kadar çıkabilen içi dolu, standart ebattaki bar modellerine uyumlu olarak üretilmektedir. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir.

Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli. Dilerseniz, telesiparişleriniz için 0 850 520 02 05 numaramızı arayabilirsiniz.

Seçtiğiniz Ağırlık Plakaları Flanşlarını sipariş vermeden önce, satın almak istediğiniz ürünü, ürüne tıkladıktan sonra açılan sayfada yer alan "SEPETE EKLE" butonuna basarak sepetinize ekleyebilirsiniz. "Hemen al" butonuna tıklayabilir ve tek bir ürünü anında alabilirsiniz. Ardından da Teslimat ve Fatura adresi sayfasına yönlendirilirsiniz.

Ürününüz kargoya verildikten sonra Yurtiçi Kargo firması takip numaranızı işleyip tarafınıza e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Korayspor.com’ dan yapacağınız alışverişlerinizde Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde ücretsiz değişim/iade yapabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster