FİLTRE
Özellik Filtreleme
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
51 Ürün
51 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:51 

Kadın Sporcu Ekipmanları ve Uygun Spor Dalları

Kadın Sporcu Ekipmanları kategorimizde; spor dünyasının uluslararası standartlarındaki popüler markaları Nike, Adidas, Joma, Mizuno, Timberland, Arena, Speedo, Wilson, Altis, Voit, Liveup, Everlast, Stiga, Area, Tempish, Delta,  Donic, Molten, Busso, Butterfly, Techsport, Woly, Exe, Dunlop, Powerway, Hoverway, Fox 40, Greenhill ve Sunflex dâhil olmak üzere onlarca markanın, yeni sezon Kadın Sporcu Ekipmanlarını ve Fiyatlarını bulabilirsiniz.

Kadın Kaliteli Sporcu Ekipmanlarını; Günlük, Beyzbol, Kay Kay, Training, Tenis, Boks, Yüzme, Voleybol ve Masa Tenisi gibi pek çok spor dallarındaki gereksinimler doğrultusunda tasarlanan, yeni sezon kadın sporcu ekipmanlarını alt kategorilerde inceleyebilirsiniz. Yeni sezon ürünlerin yanı sıra dönemsel olarak temin edilen outlet modelleri ve seçili ürünlerde uygulanmış İndirimli Kadın Sporcu Ekipmanları da kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Sezonun renk ve desenleri ile performansı arttırmayı hedefleyen ileri teknolojilerle tasarlanmış Kadın Orijinal Sporcu Ekipmanlarında, ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir ürün mutlaka bulacaksınız. Düzenli aralıklarla, sık sık güncellenen Yeni Sezon Kadın Sporcu Ekipmanları kategorimizde; ürünler ait oldukları spor dallarına uygun farklı teknolojiler kullanılarak üretilmektedir.

Badminton Malzemeleri, Boks Malzemeleri, Boks Aksesuarları, Boks Eldivenleri, Boks Torbaları, Kay Kay & Paten Malzemeleri ve Koruyucu setler, Masa Tenisi Ağları, Masa Tenisi Raketleri, Masa Tenisi Topları, Masa Tenisi Masası, Tenis Aksesuarlar, Tenis Raket çantaları, Tenis Raketleri, Tenis Topları, Voleybol Dizlikleri ve Topları, Yüzücü Malzemeleri gibi birçok spor ekipmanı, Kadın Dayanıklı Sporcu Ekipmanları kategorimizde yer almaktadır.

Global pazarın tanınmış bu markaları tarafındanözel koleksiyon seçenekleri ileüst düzey teknolojilerletasarlanan, yeni sezon Kadın Kullanışlı Sporcu Ekipman seçeneklerine de göz atmanızı tavsiye ederiz. Farklı fiyat aralıkları ile satışa sunulan Uygun Fiyatlı Spor Ekipmanlarında, bütçenize uygun bir ürün mutlaka bulacaksınız. 

Yeni nesil dünya trendlerini, cazip fiyat avantajları ile sizlere sunuyoruz. Moda renkleri, düz ve desenli seçenekleri ile tasarlanan birçok Kadın Sporcu Ekipmanını sitemizde bulabileceksiniz. Dünyaca ünlü markaların kalite standartlarını taşıyan, performans arttıran özellik ve teknolojiler ön planda tutulmaktadır. Böylelikle Kadın Profesyonel Sporcu Ekipmanlarında; hem performansınıza destek olacak ürünleri, hem de sportif şıklığı yakalayacaksınız.

Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünlerimizi, online mağazamızdan sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Korayspor.com sayfamız üzerinden sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı da arayabilirsiniz. Telefon ile Sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

 

daha fazla gösterdaha az göster