FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Koleksiyon Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
197 Ürün
197 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/8  Ürün Sayısı:197 

Kadın Koşu Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Kadın Koşu Ayakkabı kategorimizde; Nike, Adidas, Puma, Reebok, Under Armour, New Balance, Asics, Joma, Mizuno, Skechers, Salomon, Lescon ve Lotto gibi alanında globalleşen spormarkalarının, yeni sezon Kadın Koşu Ayakkabısı ve Fiyatlarına bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Goretex Kadın Koşu Ayakkabılarında, gelişmiş teknolojilerle tasarlanmış, su geçirmeyen ve nefes alabilen özel astarıyla üretilen, değişen hava koşullarında her türlü spor faaliyetinize ara vermeden, daha seri, daha güçlü ve daha konforlu olabileceksiniz.

Evrensel kalite standartlarında üretim yapan spor markalarının; Stella McCartney gibi özel koleksiyon ürünlerine uyarlanan, tüm yeni sezon ürünlerini kategorimizde bulabileceksiniz. Kaliteli Kadın Koşu Ayakkabılarını; Natural Ride ve Stability ürün tiplerine göre listeleyebilir, kullanacağınız spor alanına en uygun modeli hemen seçebilirsiniz.

Dilerseniz filtreleme bölümünden, ayak numaranızı, renk tercihinizi ve marka seçiminizi belirterek kolay alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz. Yeni sezon teknolojilerle tasarlanan OrijinalKadın Koşu Ayakkabılarında, seçkin spor markalarına ait onlarca kaliteli ürünü sitemizden güvenle alabilirsiniz.

Yeni Sezon Kadın Koşu Ayakkabılarını sizlere getirmemizin yanında, tüm mağazalarımızdaki ürünleri korayspor.com online mağazamızla beğenilerinize sunuyoruz. DoğruKadın Koşu Ayakkabı seçimleri, ayağınızdaki rahatsızlık hissini ve sakatlıkları önleyecek, aktif yaşam tarzınızı ve antrenmanınızı sürdürebilmek için size kolaylık sağlayacaktır. Bu nedenle, dünyaya kendini kanıtlamış bu spor markalarının çeşitli teknolojileri arasında, beklentinize en uygun olan ürünlerini kategorimizde bularak kolayca seçim yapabileceksiniz.

Online mağazamız üzerinden, sitemize üye olarak ya da telefonla sipariş hattımız 0850 520 02 05 numaramızı arayarak sipariş oluşturabilirsiniz. 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabileceğiniz hizmetimizde, siparişinizi ilgili temsilcilerimize iletmeniz yeterli olacaktır. Korayspor.com sayfamız üzerinden ise 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. 

34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi bulunan firmamız, Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesi ile online mağazacılığa adım atmıştır.

Analizlerimize göre sitemiz; 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir. 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da toplam 30’ a yakın mağazası, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla internet satışında da kendini kanıtlamıştır.

daha fazla gösterdaha az göster