FİLTRE
Özellik Filtreleme
Teknoloji Bilgi
Teknik Bilgi
Mevkii Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
165 Ürün
165 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/7  Ürün Sayısı:165 

Kadın Adidas Ayakkabılarda Trend Modeller

Kadın Adidas Ayakkabıları kategorimizde, evrensel spor dünyanın en popüler markası Adidas’ ın tasarladığı; Günlük, Originals, Tenis, Yürüyüş, Çocuk, Outdoor, Koşu, Terlik, Bot ve İndoor spor dallarına uygun ileri teknolojiler ile üretilen, yeni sezon Kadın Adidas Ayakkabılarını ve Fiyatlarını bulabilirsiniz.

Farklı spor alanlarında, gelişmiş teknolojilerle tasarlanan Kadın Sporcu Adidas Ayakkabı seçeneklerinde, sezonun dikkat çeken renkleri ve modellerine bu kategorimizden ulaşabilirsiniz. Kadın Renkli Adidas Ayakkabılarında; Turuncu, Beyaz, Krem, Pembe, Yeşil, Mavi, Sarı, Mor gibi sezonun çarpıcı renk skalası ile satışa sunulan alternatiflere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kullanım alanınıza göre farklı teknolojilerle tasarlanan Sportif Kadın Adidas Ayakkabı seçeneklerinde, ürün detayları sayfasına girerek o ürüne ait materyal ve teknik özellikleri de görüntüleyebilirsiniz. Kadın cinsiyet grubuna özel tasarlanan Yeni Sezon Adidas Kadın Ayakkabı alternatiflerinin yanı sıra, seçili ürünlerdeki Kampanyalı Fiyat Avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Global spor efsanesi Adidas’ın; Stella McCartney, Stan Smith ve Superstar başta olmak üzere tanınmış özel koleksiyonlarına ait pek çok yeni sezon Kaliteli Kadın Adidas Ayakkabı seçeneklerine buradan ulaşabilirsiniz. Destekleyici ergonomik topuk yapısı ve yumuşak adım geçişlerini sağlayan RahatKadın Adidas Ayakkabıları sayesinde, spor ve antrenmanlarınızın beraberinde günlük kullanımlarda da konforun tadını çıkartacaksınız.

Uluslararası kalite standartlarında tasarlanan Uygun FiyatlıKadın Adidas Ayakkabıları ilebütçenizi zorlamadan,, performanslarınızı yüksek düzeyde arttıran ve sonsuz enerjinizi açığa çıkarabilen ürünleri sayfamızdan satın alabileceksiniz.

Pürüzsüz deri üst yüzey, klasik kauçuk kabuklu burun kaplaması, konforlu sentetik deri iç astar, klasik 3 şerit detayı ile ilk olarak basketbol sahalarında gördüğümüz SuperstarKadın Adidas Ayakkabıları, global bir akım haline gelerek tüm stil sahibi kullanıcıların vazgeçilmezlerinden olmayı başarmıştır. Adidas’ ın cool ayakkabısı Superstar alternatiflerini de online mağazamızda bulabileceğinizi belirtmek isteriz.

Sporuna ara vermek istemeyenlerin tercihi GoretexKadın Adidas Ayakkabı seçenekleri ile antrenmanlarınız ve günlük kullanımlarınızda, olumsuz hava şartlarının etkilerini en aza indirebileceksiniz. Yağmur tanelerini hızla sizden uzaklaştıran, su geçirmeyen teknolojilerle tasarlanan ürünler, ayakkabı içerisinde hava sirkülasyonu sağlamayı da ihmal etmiyor.

Sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece, Korayspor.com sayfamız üzerinden 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Ayrıca, Telesipariş için 08:30 - 19:30 saatleri arasında 0850 520 02 05numaramızdan, temsilcilerimiz yardımı ile de sipariş oluşturabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster