FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
25 Ürün
25 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:25 

Kadın Tenis Ayakkabı Fiyatları ve Modelleri

Kadın Tenis Ayakkabısı kategorimizde; alanında dünyanın en çok tercih edilen spor markaları Nike, Adidas ve Reebok dahil olmak üzere pek çok markanın, yeni sezon Kadın Tenis Ayakkabısı modellerini bulabilirsiniz. Yeni sezonun trend renkleri ve son teknolojileri ile tasarlanan Kadın Tenis Ayakkabısı modellerinde, aradığınız özelliklerde filtreleme yaparak alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Her bütçeye uygun fiyatlar ile satışa sunulan Kadın Tenis Ayakkabısı modelleri arasında, bütçenize uygun modelleri de tek sayfada görüntüleyebilirsiniz. Kadın Tenis Ayakkabısı modellerinde seçim yaparken; dayanıklılık ve taban yapısı dikkate alınarak, yanal desteğe sahip, darbe emen ve yastıklama özelliği bulunan modelleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Farklı ayak yapılarına göre değişiklik gösteren taban tasarımları ile sunulan Kadın Tenis Ayakkabısı seçeneklerine de bu kategorimizden ulaşabilirsiniz. Sağlam bir üst yapıya sahip olması gereken Kadın Tenis Ayakkabısı modellerinde, aynı zamanda ayağın terlemesini önlemek için hava geçiren dış yüzeyli modelleri tercih etmelisiniz. Sporunuzu maksimum performans ile yapabilmeniz için, gereken tüm desteği sizlere sunan Kadın Tenis Ayakkabısı modellerinde ihtiyacınıza uygun ürünü sitemizde mutlaka bulabileceksiniz.

Özellikle belirtmek isteriz ki; beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyebilir, ürünü tam sayfa görüntülediğinizde “indirime girince haber ver.” kısmına tıklayarak, indirime giren Kadın Tenis Ayakkabısı modellerini takip edebilirsiniz. Yeni sezon ve uygun fiyat seçeneklerini değerlendirerek, size en uygun ürünü bulduktan sonra hızlıca korayspor.com’ da üyelik oluşturarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sipariş sırasında korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir.

Satın almak istediğiniz ürünü, ürüne tıkladıktan sonra açılan sayfada yer alan "SEPETE EKLE" butonuna basarak sepetinize ekleyebilirsiniz. Buradan adres ve ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Telesiparişleriniz için; 0 850 520 02 05 numarayı arayabilirsiniz. Unutmayınız, Telefon ile Sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün ya da ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde yapabilirsiniz. Ayrıca, Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde ücret iadesi de talep edebilirsiniz. Yurtiçi Kargoya teslim edilen ürünlerin tarafınıza ulaşması sürecinde, bulunmuş olduğunuz İl veya İlçenin mesafesine göre teslimat süresi değişmektedir. Tüm kargo gönderimleri “ücretsiz kargo” avantajı ile yapılmaktadır.

daha fazla gösterdaha az göster