FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
17 Ürün
17 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:17 

Kadın Tenis Ayakkabı Fiyatları ve Modelleri

Kadın Tenis Ayakkabısı kategorimizde; tenis kortlarının en prestijli spor markaları Nike, Adidas, Asics ve Reebok dahil olmak üzere pek çok markanın, yeni sezon Kadın Tenis Ayakkabısı ve Fiyatlarını bulabilirsiniz.

Yeni sezonun trend renkleri ve üst düzey teknolojileri ile tasarlanan Orijinal Kadın Tenis Ayakkabılarında, aradığınız özelliklerde filtreleme yaparak alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz. Diğer sporlar için tasarlanan ayakkabılara oranla KullanışlıKadın Tenis Ayakkabıları; daha güçlü ve yapılı olarak üretilmektedir.

Her bütçeye uygun fiyatlar ile satışa sunulan Uygun Fiyatlı Kadın Tenis Ayakkabısı alternatifleri arasında, bütçenize uygun modelleri de tek sayfada görüntüleyebilirsiniz. Kadın Tenis Ayakkabısı modellerinde seçim yaparken; dayanıklılık ve taban yapısı dikkate alınarak, yanal desteğe sahip, darbe emen ve yastıklama özelliği bulunan modelleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Farklı ayak yapılarına göre değişiklik gösteren taban tasarımları ile sunulan  Kadın RahatTenis Ayakkabısı seçeneklerine de bu kategorimizden ulaşabilirsiniz. Sağlam bir üst yapıya sahip olması gereken modellerde, aynı zamanda ayağın terlemesini önlemek için hava geçiren dış yüzeyli FileKadın Tenis Ayakkabılarını tercih etmelisiniz.

Sporunuzu maksimum performans ile yapabilmeniz için, gereken tüm desteği sizlere sunan Kadın Tenis Kort Ayakkabısı seçeneklerinde, ihtiyacınıza uygun ürünü sitemizde mutlaka bulabileceksiniz. Pronasyon yani içe bükülen, nötr ve Supinasyon yani dışa bükülen ayak yapılarından hangisine sahip olduğunuzun bilincinde olarak çok daha sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz.

Aşınmaya uygun bir spor olması nedeniyle kaliteli materyaller ile uzun süreli kullanım hedeflenerek tasarlanan, zeminden gelen sert şok ve etkileri absorve edebilen, DayanıklıKadın Tenis Ayakkabısı alternatiflerini de online mağazamızda değerlendirebilirsiniz.

Destekten ödün vermeksizin, kişiye özel mükemmel bir uyum sunan üst yüzey tasarımları ile karşımıza çıkan, mükemmel bir yastıklama sağlayan orta taban köpüğü ile ayağınızı yormayan KonforluKadın Tenis Ayakkabılarına da kategorimizden göz atabileceksiniz.

Ücretsiz Kargo Avantajı ile satın alabileceğiniz, global spor markalarının imzasını taşıyan ürün seçeneklerini kolayca online mağazamızdan sipariş edebileceksiniz. Korayspor.com sitemize üyeliğiniz ile giriş yaparak ya da Telesipariş hattımız 0850 520 02 05 numaramızdan temsilcilerimize siparişinizi iletebilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster