FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Yükleniyor..
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
5 Ürün
5 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:5 

Erkek Pilates Ekipmanları ve Fiyatları

Erkek Pilates Ekipmanları kategorimizde; kalitesi ile rakiplerinden ayrılmayı başaran, sektörün öncü spor markası Liveup başta olmak üzere pek çok markanın, ileri teknolojilerle tasarladığı yeni sezon Erkek Pilates Ekipmanlarıile Fiyat Bilgilerini bulabilirsiniz.

OrijinalErkek Pilates Ekipmanlarında; Pilates ve yoga rulosu modelleri, pilates bandı modelleri, pilates çemberi modelleri, pilates top modelleri, pilates matı modelleri, yoga setleri, boşu ball modelleri, yoga halkası modelleri, aerobik bandı modelleri, step tahtası gibi pek çok ürün grubunun kategorimizde sizlere sunuyoruz.

Erkek Kaliteli Pilates Ekipmanları; Vücudu güçlendirmek ve forma kavuşmak amacıyla kullanılmaktadır. Özellikle pelvis, abdominal ve sırt bölgesindeki kaslarınızı çalıştırmak için pilates sporunu tercih edebilirsiniz. Yeni sezon ürünlerinin yanında, dönemsel temin edilen outlet modellerini ve seçili ürünlerde uygulanan İndirimli Fiyat Avantajlarını da görebileceksiniz.

İçeriğinde genel olarak; 1 adet ayarlanabilir step tahtası, 1 adet pilates topu, 1 adet direnç ipi ve 1 adet pompa bulunan Ergonomik Yoga Setlerini de online mağazamızda bulabileceksiniz. Yastıklamalı dolgulara sahip esnek sünger, su geçirmez malzeme, çift taraflı kaymaz yüzey ile sağlam zemin kavrama, kolay taşıma ve depolama sağlayan entegre askı gibi özellikleri ile Erkek Pilates Fitness Matları da sporunuza önemli ölçüde katkı sağlayacaktır.

Uluslararası kalite standartlarına sahip ve dayanıklı birçok ürün grubu ile karşımıza çıkan Liveup Erkek Pilates Ekipmanlarında yüksek kaliteyi bulabileceksiniz. Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır ve satışa sunulan tüm marka ve ürünlerin tamamı orijinal ve garanti kapsamında sizlere yollanmaktadır.

Ergonomik Erkek Pilates Ekipmanları ile sporunuz esnasında kolaylık sağlayarak, performansınızı en üst düzeye taşıyabilir, yorgunluk hissetmeden sporunuzu uzatabilirsiniz. Kolay kullanım sunan ve uzun süreli kullanıma uygun malzemelerden üretilen Dayanıklı Erkek Pilates Ekipmanları online mağazamıza üye olarak sipariş edebilirsiniz.

Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı 08:30 - 19:30 saatleri arasında arayabilir, ilgili temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Online siparişinizi ise üyeliğiniz ile sisteme girerek, 7/24 saat verebileceksiniz.

"Ücretsiz Kargo" hizmetimizden, tüm siparişlerinizde faydalanabilirsiniz. Hemen işleme alınan siparişiniz, maksimum 5 iş gününde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ile tarafınıza yollanacaktır. Gerekli olması halinde bilgi için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz

daha fazla gösterdaha az göster