FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Beden Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
22 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:22 

Yüzme Aksesuarları ve Fiyatları

Yüzme Aksesuarları kategorimizde; dünyanın çok tercih edilen su sporu markalarının Nike, Adidas, Arena, Speedo ve Busso dahil olmak üzere, tanınmış birçok markanın tasarladığı yeni sezon Yüzme Aksesuarlarını bulabilirsiniz.

Yüzme Aksesuar modellerinde; profesyonel yüzücüler, yeni başlayan yüzücüler ve yüzmeyi hobi olarak benimseyenler için farklı özellik ve teknolojilerle tasarlanmış, yeni sezon Yüzme Aksesuarları ürün gruplarına ulaşabilirsiniz.

Suda hareket kabiliyetinizi arttırması ve su altındaki görüşünüzü desteklemek amaçlı tasarlanan yüzücü gözlüklerini de bu kategorimizde bulabileceğinizi belirtmek isteriz.

Yüzme Aksesuarlarında; yüzme tahtası, yüzücü gözlük çeşitleri, yüzücü boneler, el paletleri, buğu önleyici sprey, kulak ve burun tıkaçları gibi birçok yüzme ürün grubunu bulabilirsiniz. Seçili ürünlerdeki, kampanya dahili indirimli fiyat avantajlarını da Yüzme Aksesuar kategorimizde inceleyebilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesine sahip Yüzme Aksesuarlarında; sağlığına zarar vermeyen özel materyallerden üretim yapılmaktadır. Günlük ve yüzme ürünleri olarak gruplandırılan Yüzme Aksesuar modellerinde, zevkinize uygun bir ürün mutlaka bulacaksınız.

Ürüne ait detayları ve özellikleri görebilmek için, ürünün sayfasına girebilirsiniz. Yüzme Aksesuarları kategorimizde, aralıklarla yapılan seçili ürünlerdeki kampanya indirimlerini de buradan takip edebilirsiniz.

Özellikle belirtmek isteriz ki; Beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyebilir, ürünü tam sayfa görüntülediğinizde “indirime girince haber ver.” kısmına tıklayarak, indirime giren ürünleri takip edebilirsiniz.

Unutmayın, Sipariş sırasında korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir. Siparişinizi üye olarak sitemizden ya da telesipariş hattımızı arayarak verebilirsiniz. Telefon ile Sipariş için 08:30 - 19:30 saatleri arasında, 0850 520 0205 numaramızı arayabilirsiniz.

Tüm kargo gönderimleri ücretsizdir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ile gönderimlerinizi yapmaktayız. Ürünlerimiz, kontrol edildikten sonra kargoya verilmektedir. Sipariş yoğunluğuna ve ürün durumuna göre 1- 5 iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslimattan sonra, cep telefonunuza Yurtiçi Kargo varış şubesi ve süreci sms olarak gönderilmektedir.

Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır. Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster