FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Beden Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
10 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:10 

Voleybol Topları ve Çeşitleri

Voleybol Topları kategorimizde; Nike, Wilson, Molten ve Mikasa dahil olmak üzere, onlarca markanın yeni sezon Voleybol Top modellerine ulaşabilirsiniz.

Dünyanın tanınmış markalarına ait; voleybol müsabakalarında ya da antrenmanlarınızda tercih edebileceğiniz Voleybol Top modellerini korayspor.com online mağazamızdan inceleyebilirsiniz.

Dünya standartlarında Voleybol Topları boyutu, 5 numaradır. Seçtiğiniz Voleybol Top modeli oynanan zemine uygun olmalıdır. Dış mekanda oynayacaksanız Voleybol Topunuzu bu kriteri de göz önünde tutarak satın almalısınız. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir.

Amatör ve profesyonel voleybolcular için tasarlanan, Günlük yaşamınızda kullanıma da uygun Voleybol Top modelleri, antrenmanlarınızda en yüksek performans ve verimi almanızı sağlamaktadır. Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır. Mikasa markasının voleybol top modelleri uluslararası resmi müsabakalarda kullanılan topların başında gelmektedir. Uluslararası voleybol müsabakalarda oynanabilmesi içi FIVB standartlarında olması gereklidir.

Mikasa voleybol top modelleri; sentetik deriden yapılmış ve el dikişiyle dikilmektedir. Daha fazlası için korayspor.com adresimize göz atabilirsiniz.

Korayspor.com, siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir. Bu bilgiler ile ilgi alanlarınıza yönelik, sitemizdeki yeniliklerden ve etkinliklerden sizleri haberdar etmek, siteyi tercihleriniz doğrultusunda geliştirmek amacıyla kullanılabilir. Bu bilgileri bizimle paylaşmak ve korayspor.com’ a üye olmak, sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir. Korayspor.com’ a üye olduktan hemen sonra alışverişe başlayabilir ve seçtiğiniz ürün ya da ürünleri satın alabilirsiniz.

Kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim, kapıda nakit ödeme ya da banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüzü seçebilirsiniz. Kredi kartınız ile vade farksız 6 ay taksitli işlem yapabilirsiniz. Korayspor.com' da Kredi kartı alışverişlerinde 256 bit EV SSL Güvenlik sistemini kullanmaktayız Alışverişiniz yaptığınız esnada tüm dünyada geçerliliği olan SSL güvenli iletişim protokolünün bulunduğu www.korayspor.com adresinde işlem yapılmaktadır.

Siparişleriniz Hafta içi 08.00-19.30 (Pazar Günü hariç) saatleri içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişlerinizde Korayspor.com’ un sizin için sunduğu "Ücretsiz Kargo" hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster