FİLTRE
SEÇİMLER
59 Ürün
$filtreler$ ile 59 Product
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:59 

Suunto markası, 1936 yılında Tuomas Vohlonen tarafından, Vantaa, Finlandiya’ da kurulmuştur. Suunto; kol saatleri, dalış bilgisayarları, hassas elektronik ve optik cihazlar gibi ölçme aygıtları üreticisi olan bir şirkettir. Markanın; birbirinden kaliteli ve ileri teknolojili Suunto Kol Saatlerini online mağazamızda sizlerle buluşturuyoruz.

1996 yılında, Suunto; İsviçreli bir pusula üreticisi olan Recta SA'yı satın aldı. Suunto Oy'la birlikte her iki şirket 1999 yılında Amer Sports tarafından satın alındı. Üretime pusula ile başlayan marka, kendini sürekli geliştirerek dünya pazarında hatırı sayılır bir konuma ulaştır. Ürün yelpazesini geliştirerek, kullanıcı kitlesini büyüten marka uluslararası bir isim haline gelerek, rakiplerini geride bırakmıştır.

Farklı teknolojilerden yararlanarak; Avcılık, Yürüyüş, Training spor dallarının ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen Suunto Saatlerinin tüm özelliklerine online mağazamızdan ulaşabileceksiniz. Erkek grubuna özel üretim yapan marka, kol bilgisayarı olarak adlandırdığı saat alternatifleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.

Üst düzey gelişmiş teknolojik özelliklerle tasarlanan Suunto Saatleri; Nabız hızı monitörü zindelik seviyelerinizi göstererek size uygun egzersiz yoğunluğunu hesaplama imkânı sağlamaktadır. Akıllı telefonlar ve tabletler gibi çeşitli Android cihazlar ile uyumlu tasarlanan Suunto Saatler,  cihazın pili azaldığında size bilgi verir.

Suunto Saatler, sudan zarar görmeyecek şekilde tasarlandığından tüm doğa sporlarınızda kullanıma uygundur. Su basıncına dayanıklı cihazlar yüzme ya da dalma için de ideal ürünler arasındadır. Birbirinden şık görsellerinin yanı sıra spor ve doğa yürüyüşlerinizde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz teknik donanımları ile memnuniyet kazanıyor.

Pusula; oyunlar, harita ve navigasyon yazılımına sahip Suunto Saatler, izleme verileriniz akıllı telefonunuz veya bilgisayarınız aracılığıyla yüklenir ve üretici firmanın online portalında rapor veya grafik şeklinde görüntülenmeye olanak verir.

Parmaklarınızı ekranda, nesnelere doğrudan işaret ederek cihazı kullanabilmeniz için tasarlanan dokunmatik ekranlı Suunto Saatleri de online mağazamızda bulabileceksiniz. Uluslararası standartlarda üretilen, hayal edilenin üzerinde bir performans sunan bu saatler, dünya ile aynı anda artık online mağazamızda satışa sunuluyor.

Telefon ile sipariş hattımız 0850 520 02 05’ ten müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurarak, mesai saatlerimiz içerisinde sipariş verebilirsiniz. Haftanın her günü ve istediğiniz herhangi bir saatte sipariş verebilmeniz için, online mağazamıza üye olmanız yeterli olacaktır. Sitemize üyeliğiniz ile giriş yaparak, Online sipariş oluşturabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster