FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
1 Ürün
1 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

Speedo Erkek Ekipmanları Yeni Sezon Ürünleri

Speedo Erkek Ekipmanları kategorimizde; Yüzme ve su sporunda, uluslararası başarılara imzasını atan markası Speedo’ nun tasarladığı, gelişmiş üst düzey teknolojilerle ürettiği, yeni sezon Speedo Erkek Ekipmanları ve Fiyatlarını bulabileceksiniz.

Evrensel Speedo markasının yeni sezon Orijinal Speedo Erkek Ekipman ürünlerini ve bu ürünlere ait özellik bilgilerini sayfamızda bulabileceksiniz. Yüzücü gözlüğü seçerken, göz sağlığınız için önemli olduğundan kaliteli ürünleri ve Speedo gibi alanında geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan markaları tercih etmenizi öneriyoruz.

Kaliteli Speedo Erkek Ekipman kategorisinde; Bone, havlu, palet çeşitleri, şnorkel, yüzme tahtası, torba çanta, kulak tıkacı, el paleti, burun tıkacı, yüzücü eldiveni, aqua fitness kemeri, yüzücü gözlükleri gibi farklı ürün gruplarını kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Üstün teknolojiler ile üretilen Yeni Sezon Speedo Erkek Ekipmanlarının yanında, seçili ürünlerdeki kampanya dâhilindeki İndirimli Fiyat Fırsatlarına da buradan ulaşabilirsiniz. Periyodik olarak güncellenen kategorimizi takip ederek, yeni sezon teknolojilerinden ve indirime giren yeni ekipman modellerinden ilk siz haberdar olacaksınız.

Yüzme alanında dünyaca kendini ispatlamış olan Speedo markası, kullandığı farklı teknolojilerle performansınızı arttırmakla kalmayıp, sporunuzu kolaylaştırarak keyif almanızı sağlayacaktır. Erkek Speedo Yüzücü Gözlük seçeneklerimizi sunduğumuz kategorimizde; yüzünüze tam oturan, sualtında net görmeyi sağlayan ve su almayan yüksek kaliteli ürünleri bulabileceksiniz.

Sezonun trend renkleriyle tasarlanmış ve yüksek kaliteli materyallerden üretilen yeni Dayanıklı Speedo Erkek Ekipmanlarını inceleyebileceksiniz. Dünyanın en çok kullanılan yüzme markalarından Speedo, su tutmayan nanopartüküllerle kaplı özel malzemeleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Kullanışlı Speedo Erkek Ekipman kategorimizde, yüzmenin keyfini çıkartabileceğiniz, performansınıza destek olacak ürünleri bulabilirsiniz.

Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanızı talep ediyoruz, çünkü paylaşacağınız kişisel bilgileri güvenli alt yapısı ile ekstra korunan sitemizde korumak istiyoruz. İnternet satış sitemize üyeliğiniz ile giriş yaparak, online sipariş verebilirsiniz.

Dilerseniz, Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı da arayabilirsiniz. Telefon ile sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz. İlgili temsilcilerimize siparişinizi iletmeniz halinde, siparişiniz hemen oluşturulacaktır.

1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesi Korayspor.com’ u hayata geçirerek,sektöründe büyük başarılara imza atmıştır.

 

daha fazla gösterdaha az göster