FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
85 Ürün
85 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayýsý:85 

Speedo Erkek Ekipmanları Yeni Sezon Ürünleri

Speedo Erkek Ekipmanları kategorimizde; yüzme malzemelerinde dünyanın en çok tanınan Speedo markasının yeni sezon Speedo Erkek Ekipman ürünlerini ve bu ürünlere ait özellik bilgilerini bulabileceksiniz.

Yeni sezon teknolojileri ile üretilen Speedo Erkek Ekipmanlarının yanında, seçili ürünlerdeki kampanya dahilindeki indirimli fiyat fırsatlarına da buradan ulaşabilirsiniz. Speedo Erkek Ekipman kategorisinde; Bone, havlu, palet çeşitleri, şnorkel, yüzme tahtası, torba çanta, kulak tıkacı, el paleti, burun tıkacı, yüzücü eldiveni, aqua fitness kemeri, yüzücü gözlük modelleri başta olmak üzere pek çok Speedo Erkek Ekipman ve Aksesuarlarını inceleyebilirsiniz.

Her gün güncellenen kategorimizi takip ederek, yeni sezon teknolojilerinden ve indirime giren yeni ekipman modellerinden ilk siz haberdar olacaksınız. Yüzme alanında dünyaca kendini ispatlamış olan Speedo markası, kullandığı farklı teknolojilerle performansınızı arttırmakla kalmayıp, sporunuzu kolaylaştırarak keyif almanızı sağlayacaktır.

Speedo Erkek Ekipman kategorimizde, sezonun trend renkleriyle tasarlanmış ve yüksek kaliteli materyallerden üretilen yeni Speedo Erkek Ekipmanlarını inceleyebileceksiniz. Dünyanın en çok kullanılan yüzme markalarından Speedo, su tutmayan nanopartüküllerle kaplı özel malzemeleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Dayanıklı ve kullanışlı Speedo Erkek Ekipman kategorimizde, seçili ürünlerde indirimli fiyat fırsatlarından yararlanarak kaliteyi uygun fiyata bulabileceksiniz.

Unutmayın, numara ve beden seçenekleri mevcut olan ürünlerinizi sepetinize ekleyebilmek adına öncelikle ürün fotoğrafının yanında yer alan "Numara/Beden" seçeneklerinden size uyan seçeneği tıklayarak, ürün ölçülerinizi seçmeniz gerekmektedir. Ardından da Teslimat ve Fatura adresi sayfasına yönlendirilirsiniz. Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli.

Dilerseniz, Telesipariş için 0850 520 0205 numaramızı arayabilirsiniz. Telefon ile sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz. Ürününüz kargoya verildikten sonra Yurtiçi Kargo takip numarası işlenip tarafınıza e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Size gelen gönderi kodunu, Yurtiçi Kargo web sitesini kullanarak “kargom nerede” kısmından sorgulayabilirsiniz.

1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünlerin tamamı orijinaldir.

daha fazla gösterdaha az göster