FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
0 Ürün
$filtreler$ ile 0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  MİZUNO

  Mizuno markası; 1906 yılında kurulan, Japonya merkezli bir spor malzemesi üreticisidir. Mizuno' nun kurucusu ve isim babası Rihachi Mizuno’ dur. Global bir şirket olmayı başaran Mizuno; golf, tenis, beyzbol, voleybol, futbol, koşu, ragbi, kayak, bisiklet, judo, masa tenisi, badminton, boks ve atletizm spor dallarına uygun teknolojilerle tasarladığı spor giyim ve ekipmanlarını üretmektedir.

  Mizuno şirket merkezi ise Osaka’ da yer almaktadır. Ancak digital pazarda yerini alarak gelişen Mizuno markası, günümüzde pek çok ülkede satılmaktadır. Özellikle koşu sporunda adını dünyaya duyuran marka, sporseverlerin yanı sıra günlük aktivitelerinde konfor ve şıklığı tercih edenlerinde ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

  Dünyaya ispat ettiği kaliteli ürünleri ile güvenilirlik kazanan Mizuno, özellikle koşu ayakkabısı endüstrisinde büyük bir yere sahiptir. Kullandığı yeni teknolojilerle tercih sebebi olan marka, aynı zamanda şık tasarımları ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

  Mizuno markası, dünyaca tanınmış pek çok markanın üst segment ayakkabılarını dahi koşu ayakkabısı ürün grubu ile gölgede bırakmayı başarmıştır. Kendine has teknolojileri ile futbol ayakkabılarında da yeni bir çağ açmış durumdadır. Ülkemizdeki profesyonel futbolcularında artık tercihlerini Mizuno markasından yana kullanmaya başladığı, bunun bir diğer ispatı olmaktadır.

  Dünyaca en çok tercih edilen spor markalarından olan Japonya merkezli Mizuno markası, 1985 yılında ürettiği dalga teknolojisi ile (wave) her geçen yıl büyümeye devam etmiştir. Bu özel teknoloji; darbe etkilerini daha geniş bir yüzey üzerinde yayarak fevkalade yastıklama sunar. Ayakkabının iç ve dış yüzeyleri arasındaki yapısal farklılığa uygun esneme ve gerilme hareketlerinde bulunurken dengeyi artırır ve sakatlık riskini azaltır.

  Mizuno markası, yüksek kalitesiyle Japon gelenekselliğini birleştirdiği tasarımları ile tüketicilerin beğenilerini kazanmaktadır. Bugün ülkemiz dahil olmak üzere, 50’ den fazla ülkede satışa sunulan markayı kullananlar, başka bir marka tercih etmek istemiyor.

  Korayspor.com online mağazamızda sizlerle buluşturduğumuz Mizuno markasının; ayakkabı, giyim, futbol, koşu grubu ayakkabı ve spor giyim modellerinin yanı sıra spor ekipmanlarını da sitemizde bulabileceksiniz.

  Günlük, Koşu, Indoor, Futbol ve Voleybol spor dallarına göre uygun teknolojiler kullanarak tasarladığı ayakkabı ve spor ekipmanlarında, farklı fiyat aralıklarında satışa sunulan her bütçeye hitap edebilen şık tasarımlı modeller arasında seçim yaparken zorlanabilirsiniz.

  34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibiyle Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışı sunmaktadır. Korayspor.com, bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır ve satışa sunduğumuz tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir.

  daha fazla gösterdaha az göster