FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
33 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:33 

Koşucu Sulukları ve Marka Seçenekleri

Koşucu Spor Matara Sulukları kategorimizde, evrensel futbol ruhunu tamamlayan markalar Nike, Puma ve Speedo markaları başta olmak üzere tanınmış spor markalarının yeni sezon Koşucu Matara Suluklarına ve Fiyat Bilgisine ulaşabilirsiniz.

Antrenman ve sporunuz sırasındaki sportif kombinlerinizi, ünlü markaların imzasını taşıyan Orijinal Koşucu Sulukları ile tamamlayacaksınız. Hacimlerine göre sınıflandırılan Kadın ve Unisex gruplarındaki Koşucu Matara Suluklarına ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ürünü, kategorimizden kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Çek-Aç kapaklı tasarımları başta olmak üzere vidalı kapak gibi birçok özelliği bulunan Koşucu Suluk Modelleri, kolay kullanım ve pratiklik sunar. Spor içecek karışımları ya da buz eklemek için kullanışlı geniş ağız ile tasarlanan Kaliteli Koşucu Suluk Mataraları, oluklu dış yüzeyleri ile kolay kavrama sağlamaktadır.

Kullanışlı Koşucu Suluk seçeneklerimizde, konik yapıları sayesinde, bisiklet şişe kafesleri içinde kolayca kayar ve dışarı çıkmasını engeller. Yarı saydam ve saydam olmayan yapılı seçenekleri bulunan sezonun moda renkler alternatifleri; Mavi, Yeşil, Pembe, Kırmızı gibi neon renklerle zenginleştirilmiş Renkli Koşucu Matara Suluklarını sitemizden inceleyebileceksiniz.

Fitness Koşucu Matara ve Sulukları; evrensel kalite standartlarına uygun olarak, sıcak ve soğuk sıvıların konulması ve gıda temasına uygun olarak üretilmiştir.

Yarı Saydam Sulukları tercih etmeniz durumunda, egzersiz boyunca sıvı tüketiminizi takip etmenize olanak sağlayan Sağlıklı Koşucu Suluk Modelleri; stratejik olarak yerleştirilmiş kavrama ve ergonomik şişe tasarımı kolay kullanım sağlar.

Göstergeli Koşucu Matara Suluklarını; İlk kullanmadan önce, kapak açık konumdayken, tüm parçaları sıcak ve sabunlu su ile temizlemenizi öneriyoruz. BPA içermeyen Koşucu Suluk Modellerinde, farklı fiyat seçenekleri karşınıza çıkacaktır. Herbütçeye uygun, seçili ürünlerde uygulanan İndirimli Fiyatlı Koşucu Suluklarını, mutlaka sitemizde bulacaksınız.

7 gün 24 saat sipariş verebileceğinizKorayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece sipariş verebilirsiniz. Sitemizden sipariş verebilmeniz için sadece üye olmanız gerekmektedir. Telesipariş vermek isterseniz, hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında 0850 520 02 05 numaramızı arayarak temsilcilerimiz aracılığı ile faydalanabilirsiniz.

Sipariş gönderimleriniz; çalıştığımız kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır. Sipariş verdiğiniz ürünlerin takip numarası, tarafımızdan e-mailinize yollanacaktır. “Kargom nerede” kısmından, size gelen gönderi kodunu Yurtiçi Kargo web sitesini kullanarak  sorgulayabilirsiniz. Ayrıca hatırlatmak isteriz ki; Tüm kargo gönderimleri ücretsizdir.

Satışa sunduğu tüm markalar ve ürünler %100 Orijinal olanKorayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır. KORAY SPOR LTD.ŞTİ; 1983 yılında Bursa’da kurulmuştur. Bugün 30’ a yakın şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla ile Global düzeyde bir mağazacılık ve hizmetle çalışma hayatını devam ettirmektedir.

 

daha fazla gösterdaha az göster