FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
0 Product
  Korayspor


  BU KATEGORİDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.


  Futbol Aksesuar Eldiven Modelleri ve Markaları

  Futbol Aksesuar Eldiven Modelleri kategorimizde; Nike, Puma, Uhl Sport, Reusch ve Busso başta olmak üzere, birçok markanın yeni sezon Futbol Aksesuar Eldiven Modellerini bulabilirsiniz. Kemikli ve kemiksiz olarak satışa sunulan Futbol Aksesuar Eldiven Modelleri, amatör ve profesyonel sporculara özel tasarlanan yeni sezon ürünlerini kategorimizden inceleyebilirsiniz.

  Kemikli Kaleci Futbol Aksesuar Eldiven Modelleri; parmak koruma sistemleri genel olarak kaleci eldivenlerinin dış yüzeyine yerleştirilen plastik kemiklerden oluşmaktadır. Parmak korumanın sert ve esnek kemikli olmak üzere iki ana çeşidi bulunmaktadır. Sert kemikler öne doğru eğilebilirken parmak zorlanmasını önlemek amacı ile ters yönde eğilemezler.

  Esnek kemikler öne ve arkaya doğru eğilebilirken darbe etkilerini dağıtarak destek sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kemikli eldivenler parmak sakatlığı yaşamış ya da bu sakatlığa maruz kalabilecek kaleciler için tavsiye edilmektedir.

  Kemiksiz Kaleci Futbol Aksesuar Eldiven Modelleri; yumruklama esnasında etki azaltıcı ve koruyu özellik gösteren kabartmalı dış yüzeyli ve eldivenin elin hareketlerini taklit etmesini sağlayan esnek yapılı modeller hem amatör hem profesyonel sporculara tavsiye edilmektedir.

  Korayspor.com da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. Özellikle belirtmek isteriz ki; beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyebilir, ürünü tam sayfa görüntülediğinizde “indirime girince haber ver.” kısmına tıklayarak, indirime giren ürünleri takip edebilirsiniz.

  Dünyanın en iyi futbol markalarının imzasını taşıyan, tüm Futbol Aksesuar Eldiven Modelleri arasında aradığınız ürünü mutlaka bulacaksınız. Dünya markalarını ayağınıza getiren online mağazamızda yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli.

  Korayspor.com da Kredi kartı alışverişlerinde 256 bit EV SSL Güvenlik sistemini kullanmaktayız Alışverişiniz yaptığınız esnada tüm dünyada geçerliliği olan SSL güvenli iletişim protokolünün bulunduğu www.korayspor.com adresinde işlem yapılmaktadır.

  Müşterilerimizin güvenliği açısından, alışveriş sırasında kullandıkları kredi kartı bilgileri kesinlikle sistemimizde tutulmamaktadır. Siparişlerinizde Korayspor.com’ un sizin için sunduğu "Ücretsiz Kargo" hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ile gönderimler yapılmaktadır.

  Korayspor.com sayfamız üzerinden sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.

  Her Türlü Bilgi almak için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  daha fazla gösterdaha az göster