FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
74 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayýsý:74 

Çocuklar İçin Aksesuar Çeşitleri

Çocuk Aksesuarları kategorimizde; tanınmış dünya markalarından Adidas, Arena, Speedo, Wilson, Altis, Delta, Busso ve Dunlop dahil olmak üzere pek çok ünlü markanın yeni sezon Çocuk Aksesuarlarına ulaşabilirsiniz.

Günlük kullanım için tasarlanmış modellerin yanı sıra Tenis ve Yüzme spor dallarında, son teknolojiler kullanılarak, ihtiyaca cevap şekilde tasarlanmış yeni sezon Çocuk Aksesuar modellerini de kategorimizde bulabilirsiniz. Kız çocuk, Erkek çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarında sınıflandırdığımız Çocuk Aksesuar modellerini, kolaylıkla inceleyebileceksiniz.

Çocuk Aksesuarları kategorimizde; Genç (8-16 Yaş) grubuna ait yüzücü gözlüğü, burun tıkacı, el ve ayak paletleri, çocuk yüzücü bonesi, yüzme tahtası, kulak tıkacı, yüzücü simidi, buğu önleyici sprey ve yüzücü eldiveni gibi birçok ürün grubunun sezon modellerine ulaşabilirsiniz.

Renkli tasarımlar ve fantastik desenleri ile çocukların dikkatini çekmeyi başaran markalar, üretimlerinde insan sağlığını koruyan, konforu ve dayanıklı malzemeleri kullanmaktadır. Dünya standartlarındaki yüksek kaliteyi sizlere sunan tanınmış spor markalarını, yeni nesil modelleriyle satışa sunuyoruz.

Bütçenize uygun ve seçili ürünlerde uygulanan indirimli fiyat avantajlarından yararlanabileceğiniz Çocuk Aksesuar modellerinde, yeni teknolojilerle üretilen pek çok ürün bulabileceksiniz. Cıvıl cıvıl renkleri ile çocuklarınızın şık kombinlerini tamamlayacak Çocuk Aksesuarlarında; çocuklarımızın sağlığı, konforu ve rahatı ön planda tutularak üretim yapılmaktadır.

Geneli standart beden olan Çocuk Aksesuarları kategorisi ürünlerinde, bazı modellerde farklı beden seçenekleri göreceksiniz. Ürün detaylarındaki beden tablosu bölümünden, uygun beden bilgisine ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyebilir ve bu şekilde takip edebilirsiniz.

Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterlidir. 08:30 - 19:30 saatleri arasında, Telesiparişleriniz için 0 850 520 02 05 numaramızı arayabilirsiniz.

Siparişlerinizde, Korayspor.com’ un sizin için sunduğu "Ücretsiz Kargo" hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olduğumuzdan, gönderimler Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır. Siparişleriniz, ürün durumuna ve sipariş yoğunluğuna göre maksimum 5 iş gününde kargoya teslim edilmektedir.

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde ücretsiz iadesi talebinde bulunabilir, ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi ise siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde yapabilirsiniz.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul' da 30 mağazası bulunan korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir.

daha fazla gösterdaha az göster