FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
6 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:6 

Basketbolcu Formaları ve Fiyatları

Basketbolcu Formaları kategorimizde; spor dünyasının lider markalarından Joma başta olmak üzere, birçok ünlü markanın yeni sezon Basketbolcu Formalarına ulaşabilirsiniz.

Basketbol Forma modellerinde tercih yaparken; ter tutmayan ve hava alan özelliklere sahip olan formaları tercih etmeleri gerekmektedir. Hafif ve basketbolcunun hareket kabiliyetini kısıtlamayacak şekilde tasarlanmış yapıdaki Basketbol Formalarını tavsiye ediyoruz.

Basketbol sporunda; kolların kullanımı ön planda olduğu için, askılı yani kolsuz Basketbol formaları ile mücadele ediyor olması daha rahat olmalarını sağlayacaktır. Aynı zamanda hareket kabiliyetinizi kısıtlamamak için, reglan kollu modelleri de ikinci seçenek olarak tercih edebilirsiniz.

Basketbol Forma modelleri; yüksek kaliteli materyaller ile sporcu sağlığı için özel üretilmiş, nefes alabilir, teri dışarı atan ve hızlı kuruyan kumaşlarla tasarlanmaktadır.

Basketbolcu Formaları, kalıp tasarımları açısından da önem taşımaktadır. Çünkü basketbolcunun maç ve antrenmanlar esnasındaki konforu çok önemlidir. Basketbol severlerin sağlığı için özel üretilmiş, yüksek kaliteye sahip, hava geçiren yapıdaki özel teknolojili kumaşların kullanıldığı Basketbol Forma modellerinde, aradığınızı ürünü kısa sürede bulacaksınız.

Aradığınız ürün eğer mevcut görünmüyor ise “Gelince Haber Ver.” butonuna tıklayarak takipte kalabilirsiniz. Ayrıca ürün detaylarına girerek, ürünü tam sayfa görüntülediğinizde “indirime girince haber ver.” kısmına tıklayarak bilgi talep edebilirsiniz. Üstelik beğendiğiniz modelleri “favori” olarak ekleyebilirsiniz.

Sipariş verirken, numara ve beden seçenekleri mevcut olan ürünlerinizi sepetinize ekleyebilmek adına öncelikle ürün fotoğrafının yanında yer alan "NUMARA/BEDEN" seçeneklerinden size uyan seçeneği tıklayarak ürün ölçülerinizi seçmeniz gerekmektedir. Ardından "SEPETE EKLE" butonuna basarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ürünü satın alma ve ödeme sayfasına gidebilmek için mutlaka web sitemize üye olmalısınız ya da üye iseniz giriş yapmalısınız. Paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir.

Korayspor.com sayfamız üzerinden sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Telesipariş için 0850 520 0205 numaramızı da arayabilirsiniz. Telefon ile Sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

Unutmayın, Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir ve sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

daha fazla gösterdaha az göster