FİLTRE
Özellik Filtreleme
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
30 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:30 

Antrenman Ceket Modelleri ve Markaları

Antrenman Ceket Modelleri kategorimizde; Günlük kullanıma uygun, dünyaca tanınmış kaliteli markaların tasarladığı, yeni sezon modellerin yanı sıra Antrenman, Spor ve Futbol sporuna uygun özel teknolojilerle tasarlanmış Antrenman Ceket Modellerini bulabilirsiniz.

Antrenman Ceket Modelleri kategorimizde; dünyaca kabul gören spor markaları Nike, Adidas ve Joma markaları dahil olmak üzere pek çok markanın yeni sezon Antrenman Ceket Modellerine ulaşabilirsiniz.

Sezonun yeni renkleri ile tasarlanmış Antrenman Ceket Modelleri; performansınızın hava koşullarından etkilenmemesi için su ve rüzgar geçirmeyen özel malzemeler ile üretilmektedir. Erkek ve Çocuk cinsiyet gruplarına göre sınıflandırma yaparak, sadece o grupta yer alan Antrenman Ceket Modellerini görüntüleyebilirsiniz.

Genç grubu (8-16 yaş) Antrenman Ceket Modellerini de bulabileceğiniz kategorimizde, sezonun yeni renk ve desenlerinde pek çok ürün bulabileceksiniz. Antrenman ve sporlarınızda, performansınızı arttıracak nitelikte tasarlanan özel teknolojilere sahip ürünleri de bulabilirsiniz.

Sürekli güncellenen sitemizde, yeni sezon Antrenman Ceket Modellerinin tamamını bulabilir ve ürün detaylarına girerek ürün hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Üstelik beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyebilir, ürünü tam sayfa görüntülediğinizde “indirime girince haber ver.” kısmına tıklayarak, indirime giren ürünleri takip edebilirsiniz.

Siparişlerinizde Korayspor.com’ un sizin için sunduğu "Ücretsiz Kargo" hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Telesipariş için 0850 520 0205 numaramızı 08:30 - 19:30 saatleri arasında arayabilirsiniz. Korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Ödemenizi; kapıda nakit ödeme, kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim ve banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüz seçenek ile yapabilirsiniz.

Korayspor.com’ da kredi kartı alışverişlerinde 256 bit EV SSL Güvenlik Sistemini kullanmaktayız. Alışverişiniz yaptığınız esnada tüm dünyada geçerliliği olan SSL güvenli iletişim protokolünün bulunduğu https://www.korayspor.com adresinde işlem yapılmaktadır.

Müşterilerimizin güvenliği açısından, alışveriş sırasında kullandıkları kredi kartı bilgileri kesinlikle sistemimizde tutulmamaktadır. Korayspor.com bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır.

Ürünlerimiz paketleme öncesi, kontrol edildikten sonra kargoya verilmektedir. Sipariş yoğunluğuna ve ürün durumuna göre 1-5 iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslimattan sonra cep telefonunuza Yurtiçi Kargo varış şubesi ve süreci sms / mail olarak gönderilmektedir.

Size gelen gönderi kodunu Yurtiçi Kargo web sitesini kullanarak “kargom nerede” kısmından sorgulayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster