FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Teknoloji Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
13 Ürün
$filtreler$ ile 13 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:13 

ZAMBERLAN

Zamberlan markası; 1929 yılında Giuseppe Zamberlan tarafından İtalya’ da kurulmuştur. 40 yılı aşkın bir süredir, dünya pazarlarına ürünlerini dağıtan marka, bugün üretiminin %90' ından fazlasını 50 ülkeye ihracat için kullanılıyor. Bir aile şirketi olan Zamberlan bugün, üçüncü nesil Zamberlan ailesinin, erkek kardeşinin ve kız kardeşi Marco ve Maria'nın sırası.

Zamberlan koleksiyonunda kullanılan, en yüksek kalitede deridir. Ekstra dayanıklılık, mukavemet ve görsel bir şölen sunan marka, outdoor grubu modelleri ile de dünya genelinde bir memnuniyet ile kullanılıyor.

Dünyanın en çok tercih edilen outdoor markalarından biri haline gelen Zamberlan, Perwanger derilerden yani yüksek dereceli, fırçalanmış tam deriden üretimlerini yapan, özel bir markadır. Zamberlan markası ürünleri bu nedenle aşırı koşullara karşı dirençli, dayanıklı ve üstün performansı ile dünyaca tanınmıştır.

Markanın kurucusu Giuseppe Zamberlan, Vibram’ ın kurucu Vitale Bramani’ nin en yakın arkadaşıydı. İki arkadaş işbirliği yaparak, yenilikçi ürünleri geliştirdiler ve o zamandan beri Zamberlan markası, kalite ve deneyim anlamında vibram özelliklerini kullanıyor.

Goretex yani su geçirmezlik teknolojisine sahip Zamberlan outdoor modelleri, kullanıcılara mükemmel bir deneyim sağlamak için yeterli düzeyde nefes alabilirlik, nem sirkülasyonu ve esnekliği gibi özellikleri birleştiriyor.

Ayağın tüm anatomik yönlerini dikkate alarak, farklı kullanımlar için farklı teknolojiler geliştiren Zamberlan markası, trekking bot ve ayakkabıları ile dünya çapında tüm tüketicilerinden tam not almayı başarıyor.

Başlangıçtan, bugüne yani yaklaşık 90 yıl sonra bile Zamberlan marksı, sayısız ürün ödülüne layık görülmüştür ve kalite, konfor, uyum, performans ile çarpıcı İtalyan tasarımlarıyla dünya genelinde tanınan bir marka başarısını kazanmıştır.

Doğru aktivite ve ayak tipi için farklı taban yapıları ve özelliklere sahip olan Zamberlan outdoor ürünlerinde, onlarca farklı model ile satışa sunuluyor. Üstelik Zamberlan, kendine özgü tasarımları ve üretim şekilleri ile ürünlerdeki dayanıklılığı daha da arttırabiliyor.

Kullananların kalitesinden asla vazgeçmeyeceği outdoor markası Zamberlan, ülkemizde de tüketicilerin memnuniyetini kazanmaya devam ediyor. Dilerseniz online mağazamız üzerinden Zamberlan markasının kalite güvencesi ile sizlere sunduğumuz Outdoor, Ayakkabı ve Kadın grubu yeni sezon ürün modellerini sipariş verebilirsiniz.

Online mağazamız üzerinden sitemize üye olarak ya da telefonla sipariş hattımız 0850 520 02 05 numaramızı arayarak sipariş oluşturabilirsiniz. Korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster