FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Yaş Grubu Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
3 Ürün
$filtreler$ ile 3 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 

WILSON

Wilson markası; 1900’lü yıllarda Finlandiya’ da kurulmuştur. Merkezi Chicago, Illinois’ de bulunmaktadır. Wilson firması; badminton, beyzbol, basketbol, softball, amerikan futbolu, golf, raketbol, futbol, squash, tenis ve voleybol gibi geniş bir yelpazede spor ekipmanları üretir.

Özellikle tenis raketleri ile tanınan Wilson markası, üst düzey tenisçilerin ilk tercihi olan Wilson raketleri, profesyonel sporcuların yanı sıra yeni başlayanlara da hitap eden pek çok modele sahiptir. Wilson Ekipmanlarında raketler; Güç veya Oyun Geliştirme Raketleri, Tweener Raketleri, Kontrol Raketleri olarak 3 gruba ayrılmaktadır.

Kafa Ölçüsü, Uzunluk, Ağırlık ve Denge raket seçerken önem verilen hususlardandır. Wilson markasının raketleri; daha hafif, daha güçlü ve daha dayanıklı hale gelmiş yeni sezon ürünleri, raketteki titreşimi azaltmış ve raket kontrolünü daha da kolaylaşmıştır.

Online mağazamız korayspor.com’ a üye olarak ya da telefon ile sipariş hattımız 0850 520 02 05’ i arayarak sipariş verebilirsiniz. Wilson markasının, geniş ürün yelpazesi ile spor dünyasının vazgeçilmezleri arasında ilk sıralarda yer alan marka, efsaneleşen raketleri ile tenis dünyasının ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Dünyaca tenisçilerinin ilk tercihi Wilson Tenis Raketlerini ve çeşitlerini, cazip fiyat seçenekleri ile sitemizde bulabileceksiniz. Uluslararası başarıları sahip Wilson markasının imzasını taşıyan; Sırt Çantası, Raket Titreşim Önleyici, Badminton Topu, Tenis Raketleri, Tenis Topları, Raket Çantası, Wilson Voleybol Topu gibi yenilikçi teknolojilerle tasarlanan ürün gruplarını korayspor.com’ da sizlerle buluşturuyoruz.

Kadın, Erkek, Çocuk ve Unisex ürün gruplarını seçerek, sadece o gruba ait ürünleri de filtreleyebilirsiniz. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. Korayspor.com bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmaya devam etmekte.

Günlük, Tenis ve Voleybol spor dallarına uygun; dayanıklı, ergonomik, dünya standartlarında kalite ile üretilen Wilson marka spor ekipman ve malzemelerini sitemizden inceleyebileceksiniz. Diğer alanlarda olduğu gibi adını en çok tenis alanında duyduğumuz Wilson markasının; yeni sezon ekipmanlarının dışında, outlet ve seçili ürünlerde uygulanan kampanya dahilindeki indirimli fiyat fırsatlarını da kategorimizde bulabilirsiniz.

Üst düzey tenisçilerin ilk tercihi olan Wilson raketleri, tartışmasız sektörün en iyileri arasında ilk sıralarda yerini alıyor. Dünyanın global markası Wilson’ ın ürün gruplarını ve yeni renk seçenekleri ile zenginleştirilmiş spor ekipman modellerini online mağazamızdan görüntüleyebilirsiniz.

Dünyanın en gözde markalarını ayağınıza getiren online mağazamız korayspor.com’ da, diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster