FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Teknoloji Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
119 Ürün
$filtreler$ ile 119 Product
  Sayfa:1/5  Ürün Sayısı:119 

VANS

Vans markası; 1966 yılında iki kardeş Paul & James Van Doren ve ortakları Serge Delia tarafından kurulan Kauçuk Şirketi ile Anaheim, Kaliforniya' da temellerini attı. Başlangıçta Van Doren lastik şirketi olarak bilinmekteydi.

1995 yılında ilk kez ABD’ de Vans ayakkabıları ile sektöre girdi. Vans markası; ilk kez Vans markası adı altında Skateboardcular ve Sörfçüler için ayakkabı modelleri üretmeye başladı. Kısa sürede Amerika’nın sahil kentlerinde, akım halinde kullanılmaya başladı. Daha sonra Vans, tüm dünyada büyük bir beğeni toplayarak gündelik ayakkabılar üretme aşamasına geldi. Vans, insanların ayakkabılarında farklı renk seçenekleri istediği zaman, kullanıcı taleplerini almaya başladı.

Skate-Kaykay ayakkabı modelleri ile dünyaca tanınmış markalardan biri olan Vans markası; ülkemizde de tüketicileri ile buluşturuluyor. Kendine özgü tarzı, sokak modası ile birleştirdiği desen seçenekleri ve canlı renk alternatifleri bulunan Vans markasının; yeni sezon ayakkabı modellerinde stilinizi yansıtan pek çok ürün sizleri bekliyor.

Online satış sitemiz korayspor.com’ da satışa sunduğumuz Vans markasının; Erkek, Kadın, Çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarına uygun olarak tasarlanan modellerini bulabilirsiniz. Zemin tutuşu kuvvetli, dayanıklı materyaller ile sağlamlaştırılmış ve çarpıcı desenleri ile dikkatleri üzerine çeken Vans markasının, yeni sezon modellerini sitemizden temin edebilirsiniz.

Dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışı sunan korayspor.com’ da, Vans markasının Skate-Kaykay grubu olarak tasarladığı ayakkabı modellerine kolayca ulaşabilirsiniz. Farklı fiyat aralıklarında satışa sunulan markanın; Skate spor dalına uygun modellerinin yanı sıra Günlük kullanıma uygun konforlu ve rahat modellerine de göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Vans, ikonik sloganın evrimleşmiş anlamını tanımlayan marka, yeni kampanyasını “Off The Wall” yaşamak anlamında başlatmıştır. Orijinal aksiyonların sporu markası ve yaratıcı ifadenin simgesi olan Vans markasının, yeni sezon ürün modellerini de ürün detayları sayfasına girerek, sitemizden inceleyebileceksiniz.

Vans markası ayakkabı modellerini satın alabilmeniz için; sitemize üye olmanız gerekmektedir. Korayspor.com sitemize üye olarak hızlıca sipariş verebilir ya da telefonla 0850 520 02 05 numaramızı arayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

Unutmayın; Korayspor.com bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ve hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır.

daha fazla gösterdaha az göster