FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
225 Ürün
$filtreler$ ile 225 Product
  Sayfa:1/9  Ürün Sayısı:225 

U.S.POLO ASSN.

U.S.Polo Assn. Markası; 1890 yılında Amerika’ da kurulmuştur. Atlı Polo sporundan doğan marka, kedine özgü tarzı ve arması ile dünya genelinde bir memnuniyet kazanmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri'nde polo sporunun yönetim organı olan Birleşik Devletler Polo Birliği'nin (USPA) resmi markasıdır.

Dünya üzerindeki polo sporu tutkunlarını bir araya getirmek, bu spora sadık, samimi oyuncular oluşturarak U.S.P.A. lisansörlerini bir takım olarak birleştirmek amacıyla tasarlansa da Günlük kullanıma, dünya modasına uygun tasarımları ile tüm kullanıcılar için tercih sebebi oluyor.

1997 yılında Aydınlı Grup bünyesine katılarak, üretimlerine devam eden marka; günümüzde Türkiye dahil 50 ülkede Aydınlı Grup tarafından temsil edilmektedir. U.S.Polo Assn. Markası; 152’si Türkiye’de olmak üzere, dünya genelinde 277 mağazaya sahip global bir şirkettir.

Kadın, Erkek, Çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarına özel tasarımlar yapan marka; üstün kalitesi, kullanım kolaylığı, dayanıklılığı, konforlu tasarımları ile kullanıcılarının en çok tercih ettiği, seçkin spor markalarından bir olmuştur. Her yaş grubuna uygun, farklı model ve tasarımlar sunan U.S.Polo Assn. Markası, kuruluşundan bu yana çizgisini bozmadan yoluna devam etmiştir.

Korayspor.com adresimizden temin edebileceğiniz U.S.Polo Assn. Markası modelleri arasında; Erkek Ayakkabısı, Kadın Ayakkabısı, Kadın Terlik, Çocuk Ayakkabı, Erkek Terlik, Bebek Ayakkabısı, Erkek Botu, Kadın Bot Modelleri, Çocuk Botları gibi birçok yeni sezon ürün grubunu bulabilirsiniz.

U.S.Polo Assn. Çocuk grubu modellerini; Bebek (0-3) ve Çocuk (3-8) olarak gruplandırarak, daha kolay seçim yapmanızı sağladık. Dilerseniz sitemizde; Kız Çocuk, Erkek Çocuk ve Unisex gruplarında seçim yaparak sadece o grupta yer alan ürün çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Günlük kullanıma uygun tasarlanan U.S.Polo Assn. Markasının yeni sezon Ayakkabı, Terlik, Bot çeşitlerinin yanı sıra dönemsel olarak temin edilebilen pek çok ürün modelini de sitemizi takip ederek alım yapabilirsiniz.

Dilerseniz, sitemizde U.S.Polo Assn markasının; yeni sezon kampanyalarına, sezonun yeni modellerine, seçili ürünlerde uygulanan indirimlerine ve tüm renk seçeneklerine göz atarak, sipariş verebilirsiniz. Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı arayabilirsiniz. Unutmayın; Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterlidir.

Merkezi Bursa’da bulunan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da toplam 30 mağazası, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir. 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi bulunan, takım ruhuyla çalışan ekibe sahiptir.

Dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren firmamız Korayspor, bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır.

daha fazla gösterdaha az göster