FİLTRE
Özellik Filtreleme
SEÇİMLER
56 Ürün
$filtreler$ ile 56 Product
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:56 

UNDER ARMOUR

Under Armour, 1996 yılında Kevin Plank ismindeki genç bir sporcunun antrenman esnasındaki kendi ihtiyaçlarından yola çıkarak tasarladığı bir koşu grubu tişörtü ile yola çıkmasının hikayesini bizlere sunuyor.

Under Armour markasıyla, bir tişört tasarımı ile yola çıkan Kevin Plank; 2015’te ulaştığı 4 milyar dolarlık ciroya sahip bir Amerikan şirketi olmayı başarıyor. Her geçen gün kullandıkları teknolojileri geliştiren ve yenilikçi zihniyetlerinden vazgeçmeyen Under Armour markası, kısa süre içinde Amerikan’ ın yıldız markası olmasının yanında, dünyanın da beğenisini kazanıyor.

NASA’nın geliştirdiği uzay giysilerinin ısıyı yakalama ve depolama teknolojisini kullandıkları ürünlerinin, bir uzun mesafe koşucusunun performansını çok ciddi oranda artırdığı konusunda iddialılar. Terleme başladığı anda devreye girip teri dışarı atan ve vücudu kuru tutan “coolswitch” teknolojisini birkaç ay önce dünyaya tanıttılar.

Dünyanın star markası olan genç ruhlu Under Armour, kendini “başarı için fedakârlık yapanların” markası olarak tanımlıyor. Neredeyse her üç yılda bir, büyüklüğünü ikiye katlayan şirket dünya standartlarındaki yüksek kalitesi ve pazarlama stratejileri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda..

Kısa sürede zirveye çıkan Under Armour markası, profesyonel sporculara olimpiyat oyunlarına kadar eşlik etmesinin yanı sıra amatör sporcuların ve günlük kullanımında konfor arayanların vazgeçilmez markası olmayı başarıyor. Müşteri memnuniyetine önem veren Under Armour markası, bir ayakkabı tüketiciye sunulmadan önce yarım milyon adımlık dayanıklılık testinden geçiriliyor.

2016 yılı itibari ile Türkiye’ de görmeye başladığımız Under Armour markası, ülkemizde de tüketicilerin beğenisini ve ilgisini kazanıyor. Kadın, Erkek ve Genç atletlere yönelik spor giyim ürünleri, ayakkabılar ve ekipmanlar sunan marka, Türkiye’de açılan ilk mağazasında üst düzey teknolojiyle üretilen ürünlerini sporcuların beğenisine sunmasının ardından, giderek yayılıyor.

İleri teknolojileri kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarını buluşturmayı planlayan marka, sporcuların performansını arttırmaya yönelik vizyonunu bütün dünyaya yaymayı amaçlıyor. Sadece güvenilir ve kalitesi ile adından söz ettiren spor mağazalarında bulabileceğiniz Under Armour markasını, dilerseniz korayspor.com online mağazamıza üye olarak sipariş verebilirsiniz.

Dünyanın tercih ettiği Under Armour markasının; Ayakkabı, Giyim, Tenis, Futbol, Çocuk, Koşu, Outdoor, Basketbol ve Spor Aksesuarlarındaki, sezonun yeni renkleri ile tasarlanmış ürün gruplarını bu kategorimizden inceleyebileceksiniz.

Yeni nesil modelleriyle, Dünya markalarını ayağınıza getiren online mağazamız korayspor.com’ da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibiyle Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışı sunmaktadır.

daha fazla gösterdaha az göster