FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
20 Ürün
$filtreler$ ile 20 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:20 

TUBELACES

Tubelaces markası; ayakkabı bağcık modelleri ile ayakkabı malzemeleri sektöründe yer almaktadır. Marka tasarladığı bağcık modelleri ve geniş renk skalası ile karşımıza çıkıyor.

Geniş renk yelpazesi ile dikkat çeken Tubelaces markası, dayanıklı ve kaliteli ayakkabı bağcıkları ile ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Pek çok markada bulamayacağınız neon renkleri de üreten Tubelaces markasının tüm renk seçeneklerini sitemizde bulabileceksiniz.

Kalitesi, dayanıklılık, kullanım kolaylığı sunan Tubelaces markası bağcık modellerini, online mağazamız korayspor.com üzerinden sipariş edebilirsiniz. Online mağazamızda yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda üye olarak, paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınmasını sağlayacaksınız. Dilerseniz, Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı da 08:30 - 19:30 saatleri arasında arayabilirsiniz.

Tubelaces markası bağcık modelleri, tüp şeklinde kullanımı ve saklaması kolay bir ambalajla tüketiciye sunulmaktadır. Kalitesinden ödün vermeyen firma, bu şekilde korunaklı olarak satışa sunduğu bağcık modellerinin de satış esnasında tozdan ve kirden koruyor. Böylece ürün elinize üretimdeki hali ile yıpranmadan ve kirlenmeden ulaşıyor.

Uzun süreli kullanımı ön planda tutarak üretim yapan Tubelaces markası, bağcık modellerindeki renkleri ile ayakkabılarınıza yeni bir form kazandırıyor. Ayakkabılarınıza renkli bağcık seçenekleri ile yeniden hayat verecek, trend bir görünüme kavuşturabileceksiniz.

Renkli Tubelaces markası bağcık modelleri ile ayakkabılarınıza uygun çeşitleri seçmenin yanında sportif şıklığına aykırılık katmak isteyen kullanıcılar için zıt renkleri de kullanmanızı öneriyoruz. Zıt bağcık renkleri ile tamamladığınız ayakkabılarınızın, sokak stiline kattığı enerji ile dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Verilerimize göre korayspor.com, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir… Korayspor.com’ un bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmış olması da dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulduğunu göstermektedir. Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca hatırlatmak isteriz ki; Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orijinaldir.

daha fazla gösterdaha az göster