FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Teknoloji Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
147 Ürün
$filtreler$ ile 147 Product
  Sayfa:1/6  Ürün Sayısı:147 

TİMBERLAND

Timberland markası; 1973 yılında Boston’ da kurulmuştur. Su geçirmez bot üretmekle işe başlayan Swartz ailesini tarafından kurulan şirket, günümüzde global bir şirket haline gelerek dünya devi bir marka olmayı başarmıştır.

Timberland markası ismini; Kanadalı oduncuların ağaç devrilirken çevresindeki insanları uyarmak amaçlı söylediği ve ağaç anlamına gelen “timber” kelimesini, ülke anlamına gelen “land” kelimesi ile birleşmesinden almaktadır. Markanın ismi kısaca; “ormancılar ülkesi” anlamına geliyor.

İsminden de anlayacağınız gibi Timberland markası, başta outdoor ürün grubu olmak üzere günlük aktivitelerinizde sizlere eşlik edebilecek ayakkabı, giyim ve aksesuar modelleri ile de dünyanın dikkatini üzerine çekmiş durumda.

Amerikan kökenli Timberland, dünyanın en büyük moda firmalarından olmasını; dinamik ruha sahip olmasından ve ürünlerindeki yüksek kalite, dayanıklılık, cezbedici tasarım gibi faktörlere bağlıyor. Kadın, Erkek, Çocuk ve Unisex grubu olarak tasarladığı modelleri ve dünyaya kanıtladığı üstün kalitesi ile her geçen yıl büyümeye devam eden firma, ülkemizde de tüketicileri ile buluşturuluyor.

Timberland markası ile en üst seviyede deneyimlerinize bir yenisi daha ekliyorsunuz. Dünyaca özel bir hayran ve tüketici kitlesine sahip olan marka; aktiviteleriniz sırasında yaşadığınız hazzı, günlük giyim ile şık bir şekilde kombinliyor.

Günlük yaşamınızda rahat ve şık bir görünüm elde etmenizi amaçlayan firma, aynı zamanda outdoor ve spor modellerinde hedefini performans yükseltmeye ve verimliliği arttırmaya doğru yöneltiyor. Dinamik yapısı, kullanılan materyallerdeki dayanıklılığı ve şık görsel tasarımları ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor.

Yeni nesil modelleriyle dünya markalarını ayağınıza getiren online mağazamız korayspor.com, dünya modasına iz bırakan Timberland markasının ayakkabı, giyim, outdoor, aksesuar, ekipman, kadın ve çocuk grubundaki muhteşem modellerini sizlere sunuyor.

Günlük ve Outdoor grubu ürünleri ile Timberland, ülkemizde de tüketicilerinin beğenisini kazanıyor. Outdoor grubu ürünlerinde kullandığı Waterproof ve Goretex teknolojileri ile ön plana çıkan marka, sportif kombinlerinde vazgeçilmez tamamlayıcısı oluyor.

Timberland markasının yeni sezon eşsiz ürünlerini; üye olarak sitemiz üzerinden ya da telefon ile sipariş hattımız 0850 520 02 05’ i arayarak sipariş verebilirsiniz. Korayspor.com’ un bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmış olması da dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulduğunu göstermektedir.

Dilerseniz; her türlü bilgi ve sorularınız için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster