FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
0 Ürün
$filtreler$ ile 0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  SUPER FIT

  Superfit markası; merkezi Graz, Avusturya’da olan, Avrupa’da çocuk ayakkabıları sektöründe lider olan bir firmadır. Superfit markası, çocuk ayakkabı modellerini globalleşen şirketleri ile 45’ in üzerinde ülkede satışa sunmaktadır.

  Superfit markası; çocukların ayak sağlığını koruyan ayakkabı modelleri ile sağlıklı gelişimlerine katkıda bulunuyor. Markanın sloganı; “Ayaklarınız için büyük sorumluluk” dur, çünkü çocuklar üstün kalite ve titiz çalışmayı hak ediyorlar.

  Superfit Çocuk Ayakkabıları; ortopedik ayakkabı uzmanlığına bağlı olarak üretilmektedir. Firma, her yeni koleksiyon için çocuk ayakkabılarını doktorlar ve uzmanlarla birlikte en yeni bilimsel bulgulara bağlı kalarak üretiyorlar.

  Yüksek kalitesi, son teknolojileri ve dayanıklı malzemeleri ile Superfit Çocuk Ayakkabıları, dünya genelinde tanınmış gözde markalardan biridir. Yüksek kaliteden ise markanın kast ettiği şudur; Yürürken ve koşarken topuktan ayak parmaklarına kadar rahatlık sağlayan hafif taban, yumuşak ve esnek ayak parmağı alanı, nefes alabilirlik ve narin işçilik…

  Her yaş grubuna ayrı tasarlanan Superfit Çocuk Ayakkabı modellerini; Bebek (0-3) ve Çocuk (3-8) olarak gruplandırarak, daha kolay seçim yapmanızı sağladık. Dilerseniz korayspor.com sitemiz üzerinden üye olarak sipariş vermeniz yeterli. Dilerseniz, Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı da arayabilirsiniz.

  Online mağazamızda Superfit markasının; Çocuk Bot Modelleri, Çocuk Outdoor Botları, Çocuk Outdoor Ayakkabı çeşitlerindeki yeni sezon modelleri bulabilir ve ürün detaylarına girerek, teknik donanım özelliklerini inceleyebilirsiniz.

  Goretex teknolojisi ile tasarlanan yeni sezon Superfit markası çocuk bot ve ayakkabılarını sayfamızdan sipariş verebilirsiniz. Superfit Goretex ile çalışabilen ender ayakkabı üreticilerinden biridir. Superfit yeni sezon, sağlıklı ve anatomik çocuk ayakkabıları için sürekli güncellenen sitemizi takip etmenizi öneriyoruz.

  Superfit ayakkabılar en iyi malzeme ile Avrupa'da üretilen ve birçok sağlık testinden başarı ile çıkan ürünlerdir. İlk adım grubundan hafif, esnek, kaydırmaz tabanlı modelleri de örnek verebiliriz. Anatomik, en iyi malzemeden üretilmiş ve alanındaki diğer markalardan, çok uygun fiyata satışta sunulan Superfit çocuk ayakkabı modellerini dilerseniz mağazalarımızdan da temin edebilirsiniz.

  1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir. 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır. Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulmaktadır. Bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmayı başarmaktadır.

  daha fazla gösterdaha az göster