FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Yaş Grubu Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
82 Ürün
$filtreler$ ile 82 Product
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:82 

SPEEDO

Speedo markası; 1914 yılında Avustralya’da kurulmuştur. Speedo markası kendi üretimini yaparak, dağıtan global bir firmadır. Speedo markası logosu ise Avusturyalı kökeni ile bağlantılı olarak, bumerang simgesini kullanmaktadır.

Yüzme ve su sporları alanında sektörün en ileri gelen markalarından olan Speedo markası; yüzücü mayo, yüzücü ekipman ve yüzücü aksesuarları ile kalitesinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Speedo markası; bir Avustralya üreticisi olsa da , merkezi Nottingham , İngiltere’ de bulunmaktadır.

Speedo markası teknolojilerinde, köpekbalıklarından ilham alarak tasarım hazırlamıştır. Yani, sualtı dünyasının hızlı canlısında gözlemlenen özellikler Speedo mayolara uygulandı. Speedo marka yüzme ürünleri, yüzme alanındaki şort ve mayoları ile Fastskin teknolojisinden yararlanarak, hızlı yüzmek isteyenler için mükemmel seçenekler sunuyor.

Profesyonel sporcuların markası olan Speedo markası, yeni başlayan yüzücülerin ve yüzmeyi hobi haline getirenlerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Mayolarındaki dayanıklı ve sağlam materyallerin yanı sıra kullandığı son teknolojiler ile tüketicilerine eşsiz bir deneyim sunuyor. Bu nedenle global dünya pazarında da en çok tercih edilen yüzme malzemesi ve ekipman satıcılarından oluyor.

Ülkemizde de geniş bir tüketicisi bulunan Speedo markası; Mayo modellerinin yanında yüzücü ekipmanları ve yüzme aksesuarları ile de her yaştan yüzücüye hitap edebiliyor. Dünyaca tanınmış olan Speedo markasının güvencesini dilerseniz, online satış mağazamız korayspor.com’ dan kolayca temin edebilirsiniz.

Speedo markasının kendi tasarımları olan; Ayakkabı, Çocuk yüzücü ayakkabı, Mayo ve şort modelleri, Aksesuar ve Yüzücü çantaları, Torba çantalar, Bone, Havlu, Palet, Şnorkel, Yüzücü Gözlükleri gibi yüzme alanında, su sporlarına ait tüm ürün gruplarını sitemizde bulabileceksiniz. Tüm bu ürünleri kendi içlerinde gruplandırarak Kadın, Erkek, Çocuk ve Unisex grup olarak inceleyebileceksiniz.

Speedo mayo modellerinin en belirgin özelliği olan, ikinci bir deri hissidir. Erkek Mayo, Kadın Mayo ve Çocuk Mayo modellerindeki, gelişmiş teknolojilerle tasarlanmış yeni sezon ürünleri kategorimizde sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Sezonun yeni renk seçeneklerini de bulabileceğiniz kategorimizde; ihtiyaçlarınıza en uygun ürüne hızlıca ulaşabileceksiniz.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli. Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı arayabilirsiniz. Unutmayın, Telefon ile Sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster