FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
57 Ürün
$filtreler$ ile 57 Product
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:57 

SLAZENGER

Slazenger markası; 1882 yılında İngiltere’nin Manchester şehrinde kurulmuştur. Yahudi asıllı İngiliz iş adamları Ralph ve Alber Slazenger kardeşler tarafından kurulan firma, öncesinde yağmurluk üretimi yaptığından, sporcu kıyafetlerinin olmazsa olmazlarından dış etkenlere karşı dayanıklılık, üstün esneklik ve kolay hareket kabiliyeti gibi unsurlarda da deneyim sahibiydi.

Slazenger, Manchester’dan Londra’ya taşınarak şirketleşme kararı almıştır. İlk olarak tenis ve golf alanında hizmet etmeyi tercih ederek, özellikle tenis topları alanında elde ettiği üstü başarıları sayesinde İngiltere’nin Barsnley kentinde bir tesis kurarak en kaliteli tenis toplarını üreterek, dünya pazarına açıldı.

Dünya çapında adını duyurarak, güven kazanan Slazenger markası; 1910 yılında spor malzemeleri, su geçirmez kauçuk ve outdoor giyim, ahşap üretimi, ilerleyen yıllarda da spor giyim, dahil ederek birçok yeni ürün grubunu bünyesine ekledi.

1940 yılında Almanya’nın İngiltere’ye yaptığı hava saldırılarında, bazı tesisleri ve fabrikaları kullanılamaz hale gelen Slazenger; kısa sürede ayağa kalkmasını bilmiş ve dünyaca bilinen kalitesini korumaya devam etmiştir. Ancak yeni yüzyılda başlayan tekelleşme ile 2004 yılında Sport Direct şirketine satılmıştır. Günümüzde de sahibi Sports Direct’ tir.

Global bir marka haline gelmiş Slazenger markasının; gelişmiş teknolojileri kullanarak tasarladığı yeni sezon ayakkabı modellerini online mağazamızda bulabileceksiniz. Slazenger markasının; Günlük Ayakkabı, Çocuk Ayakkabı, Outdoor Ayakkabı, Futbol Ayakkabı ve Bot modellerindeki, yeni sezon olarak tasarladığı modellerini, korayspor.com adresimizden sipariş edebilirsiniz.

Sipariş sırasında korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir. Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı da arayabilirsiniz. Siparişlerinizde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan Yurtiçi kargo ile gönderimler yapılmaktadır. Sitemizdeki, tüm kargo gönderimlerinin ücretsiz olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Slazenger Ayakkabı Modellerinin; Kadın, Erkek, Çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarına uygun taban yapıları ve kalıplarla tasarlanmış ürünlerini de bulabileceksiniz. Yeni sezon renkleriyle ve numara alternatifleri ile zenginleştirilen Slazenger Ayakkabı Modellerindeki, ürün detaylarına girerek gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kullanım alanına göre Waterproof teknolojisiyle tasarlanmış, pek çok yeni sezon Slazenger Ayakkabı Modellini online mağazamızda bularak, sipariş verebilirsiniz. Sitemize üye olarak ya da telefonla sipariş hattımız 0850 520 02 05 numaramızı arayarak, sipariş oluşturabilirsiniz.

0,Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası olan Korayspor ’un 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır. Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulmaktadır.

daha fazla gösterdaha az göster