FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Teknoloji Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
446 Ürün
$filtreler$ ile 446 Product
  Sayfa:1/18  Ürün Sayısı:446 

SKECHERS

Skechers, 1992 yılında Kaliforniya’da ticaret hayatına başlamış bir Amerikan şirketidir. Kurucuları ise baba-oğul olan, Robert Greenberg ve Michael Greenberg’ tir. Skechers markası, her yıl kar marjını katlayarak daha da büyümeye devam eden bir spor malzemeleri şirketidir.

Skechers markası; kendine özgü ileri teknoloji kullandığı ayakkabı modelleri ile kalitesini kanıtlamış ve zaman içerinde dünyanın en çok tercih edilen markalarından biri olmayı başarmıştır. Skechers, dünya yıldızlarıyla sponsorluk anlaşmaları yaparak adını tüm dünyaya duyurmuştur.

2000 yılında İlk olarak Britney Spears ile  sponsorluk anlaşması yapan Skechers zaman içinde markanın tanıtımı için Christina Aguilera, The Black Eyed Peas gibi müzik yıldızları; Robert Downey Jr., Rob Lowe, Matt Dillon gibi sinema yıldızlarıyla daha sonra da Kim Kardashianla sponsorluk anlaşması imzaladı.

Amerika’da günlük giyim ve çocuk kategorilerinde açık ara pazar lideri olan Skechers markası, spor ayakkabı kategorisinde de Amerika’nın en büyük ikinci markası. Global anlamda dünyanın en büyük spor markalarında olan Skechers, 190’dan fazla ülkede 1000’in üzerinde mağazasıyla hizmet veriyor.

Dünyanın en çok tercih ve takip edilen spor markalarından biri haline gelen Skechers, Türkiye’ ye 2011 yılında, en iyi olduğu alan Fitness alanında giriş yapmıştır. Kısa sürede ülkemizdeki sporseverlerinde takdirini kazanan bir spor markası haline gelmiştir.

Kalitesini dünyaya kanıtlamış bu Amerikan markası, entegre pazarlama stratejilerini etkin ve fark yaratan biçimde uygulamaya devam ediyor. Türk tüketicisi tarafından hemen sahiplenilen Skechers markasını, spor ve antrenmanların dışında günlük aktivitelerinizde de rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Zengin ürün çeşitliliğine sahip Skechers markası, sezonun yeni ve canlı renk seçeneklerini en iyi kullanan markalardandır. Renk skalası ile beğeni kazanan marka, kendine özgü desen ve modelleri ile de göz kamaştırıyor. Spor esnasında performansınıza destek olarak verimliliğinizi arttıran özel teknolojilere sahip modelleri ile dünya standartlarında kalitenin keyfini tüketicilerine yaşatıyor.

Bir dünya markası olan Skechers’ ı, sanal mağazamız korayspor.com’ da sizlerle buluşturuyoruz. Performans teknolojisini, sokak modasıyla buluşturarak adından sıkça söz ettiren Skechers markasının, yeni sezon ayakkabı, koşu ayakkabısı, çocuk ve kadın kategorisi ürünlerini sitemize üye olarak yada telefon ile sipariş hattımızı kullanarak sipariş verebilirsiniz.

Korayspor.com bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmaya devam etmektedir. Hatırlatmak isteriz ki; korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. Ve firmamız sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

Yeni nesil modelleriyle dünya markalarını ayağınıza getiren online mağazamız korayspor.com, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir… Diğer mağazalarımızda satışa sunduğumuz tüm marka ve modelleri de sitemizde kolayca bulabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster