FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Teknoloji Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
82 Ürün
$filtreler$ ile 82 Product
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:82 

SALOMON

Salomon markası; 1947 yılında François Salomon, eşi Jeanne ve oğlu Georges tarafından Annecy, Fransa’ da kurulmuştur. Şirket kurucusu François Salomon, yabancı turistlerin dağlara kayak yapmaya gidenleri gözlemlemesi sonucunda öngörülü yapısı ile daha önce var olmayan spor teknolojilerine imza atmıştır.

Salomon markası, yenilikçi teknolojileri ve dünya çapında tanınmış bir spor markası haline gelmiştir. Salomon ailesi şirketi de diyebileceğimiz marka, 1997 yılında dünyanın vazgeçilmez spor markalarından olan Adidas’ ın bir parçası haline gelmiştir.

Dünya markası haline gelen Salomon markası; beş kıtada, 40’tan fazla ülkede outdoor grubu ayakkabı ve bot, spor giyim, spor ekipmanı üretmeye devam etmektedir. Outdoor markaları içerisinde, dünya sıralamasının en üstlerinde yer alan marka, üst segment ürün modelleri ile sporseverlerin gözde markası olmayı başarmıştır.

Salomon markası; ürünlerinde yer verdiği hafiflik, sağlamlık ve ergonomik tasarım gibi özelliklerin yanında ileri teknolojiler ile tasarladığı outdoor modelleriyle de tüketicilerini memnun etmeyi çok iyi biliyor. Doğa sporlarının dışında günlük hayata da entegre edilen Salomon markası modelleri, şehir hayatında da sizlere eşlik ederek şıklık ve konfor sağlıyor.

Dünyadaki milyonlarca doğa sevdalısının bildiği gibi Salomon, yüksek performansınıza katkı sağlayacak Goretex ve Waterproof teknolojili ürünleri ile tercih sebebi olmaya devam ediyor. Uzun yıllardır ülkemizde de yerini alan Salomon markası, outdoor grubu markaların, en çok tercih edilenleri içerisindeki sıralamasını koruyor.

Ülkemizde de düzenlediği dünya genelindeki dev organizasyonları ile bilinen Salomon markası; ilk kurulduğu 1947 yılından bu yana kalitesinden ödün vermeden ilerlediği ticaret hayatında, kullandığı teknolojilerini, tasarım ruhunu ve popülaritesini arttırarak emin bir şekilde yoluna devam ediyor.

Dünya standartlarındaki yüksek kalitesi ile Salomon markasının imzasını taşıyan ayakkabı, giyim, outdoor, koşu, aksesuar, kadın ve çocuk ürün gruplarını online mağazamız korayspor.com’ da bulabilir ve ürün detaylarına girerek ürünlerin teknik özellik bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Dünyanın en seçkin outdoor markalarından olan Salomon markasının, kalite garantisi ile satışa sunulan farklı fiyat seçenekleri arasında kolayca tercih yapabileceğiniz Salomon markası ürünlerinde yeni sezon tasarımlar ile kombinlerinizin vazgeçilmez aksesuarlarını oluşturabilirsiniz.

34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibiyle, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir.

Online mağazamız korayspor.com, sattığı markaların yetkili satıcısıdır. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orijinaldir.

daha fazla gösterdaha az göster