FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Ürün Tipi Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
44 Ürün
$filtreler$ ile 44 Product
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:44 

REEBOK

Reebok markası; 1895 yılında İngiltere’ de kurulmuştur. Reebok markasının uzun isimi; Reebok International Limited’ dır. İngiliz koşucu Joseph Poster tarafından kurulan Reebok' ın merkezi 1979 yılına kadar İngiltere' de idi.

İngiliz koşucu Joseph Poster, kendisi için altı çivili bir ayakkabı tasarlamıştır. Farkında olmadan atletizm tarihine damga vuracak olan ilk “Foster” koşu ayakkabısını da yapmış olmaktadır. Her ne kadar İngiltere’de var olmuş olsa da Reebok markası, kısa sürede tıpkı diğer Avrupalı rakipleri gibi dünya pazarına yayılmıştır.

İlerleyen yıllarda dünyanın en büyük ikinci spor ayakkabı markası Adidas, Reebok markasını satın almıştır. Adidas böylece global çaptaki yarışta, en büyük rakibi olan Nike markasına bir adım daha yaklaşmış olmaktadır. Bu işlem sonrasında Reebok, artık bir Adidas alt ürünü haline gelmiştir.

Uluslararası bir ticaret gösterisinde Reebok ayakkabılarını tanıtmasıyla ve geliştirilen teknolojileri ile çok sayıda spor, fitness ilklerinin yaratıcısı olmanın gururunu yaşamaktadırlar. Günümüzde Adidas’ın bir alt ürünü olarak faaliyet gösteren Reebok, Avrupa Birliği’nin önde gelen ülkelerinden Birleşik Krallık’ a ait dünyaca ünlü ticari niteliği olan bir ayakkabı ve de spor ürünleri markasıdır.

Günümüzde şirket merkezi Amerika Birleşik Devletleri’ nde olan Reebok; ayrıca Amsterdam, Montreal, Hong Kong ve de Mexico City gibi önemli şehirler de Reebok markasına merkezlik eden şehirlerdendir. Dünya çapında birçok ülkede satışa sunulan Reebok markası ürünlerini, korayspor.com online mağazamızda da bulabilirsiniz.

Dünyaca tanınmış Reebok markasına ait; Ayakkabı, Giyim, Tenis, Futbol, Çocuk, Koşu, Outdoor, Fitness, Spor Ekipman ve Aksesuarlarındaki yeni sezon ürün gruplarını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Korayspor.com’ un bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmış olması da dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet sunulduğunu göstermektedir.

Boxing, Yürüyüş, Günlük, Koşu, Training, Fitness ve Yüzme spor dallarına uygun teknolojilerle tasarlanan, yeni sezon renkleri ve son teknolojiler ile zenginleştirilen Reebok markasının, yüksek kaliteli ürün gruplarını ve seçili ürünlerde uygulanan kampanyalı fiyat avantajlarını sitemizde sizlere sunuyoruz.

Reebok markasının dünyaca popüler olan Crossfit özel koleksiyonuna ait, ileri teknolojilerle tasarlanan dünya standartlarındaki kalitesini de incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca ürün gruplarını cinsiyete göre; Kadın, Erkek, Çocuk ve Unisex olarak sınıflandırarak, sadece ilgilendiğiniz ürün grubunu görüntüleyebilmenizi sağladık.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

Her Türlü Bilgi ve Sorularınız için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster