FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Yaş Grubu Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
6 Ürün
$filtreler$ ile 6 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:6 

QUİKSİLVER

Quiksilver markası; 1969 yılında Alan Green tarafından kurulmuştur. Merkezi Kaliforniya’daki Huntington Beach’ de yer almaktadır. Sörfçüler için özel panolar üretmek üzere kurulan firma, dağ ve okyanus sevenler için alternatif ürünler geliştirerek yoluna devam etti. Pirate Surf, Que, Roxy ve Raisins alt markaları Quiksilver’ a ek olarak üretiliyor ve bağlılığın tamamlanışını temsil ediyor.

Quiksilver markasının logosu 1970’ li yılların başlarında, Alan Green tarafından; Japon resim sanatçısı Hokusai’ nin “The Great Wave off Kanagawa” adlı gravüründen esinlenerek tasarlanmıştır. Sürekli gelişimine devam eden marka, 2009 yılında, uluslararası özel sermaye şirketi olan Rhone Group ile 5 yıl vadeli, yaklaşık 150 milyon dolar tutarından teminat kredisi aldığı anlaşmayı imzalamıştır.

Performansı, stili ve dayanıklılığı esas alan Quiksilver markası, yüksek kalitedeki ürün tasarımları ile ilk günden bu yana kullanıcılarının memnuniyetini kazanmaya devam ediyor. Ülkemizde de büyük bir kullanıcı kitlesi bulunan Quiksilver markası; dünya genelindeki en çok tercih edilen spor markalarından biri olmayı başarmıştır.

Quiksilver markasının yeni sezon ürünlerini korayspor.com’ dan inceleyebilir, sitemize üye olarak sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz, telesipariş numaramız 0850 520 02 05’ i arayarak da sipariş oluşturabilirsiniz.

Quiksilver ürün grupları olarak; Mont ve Kaban, Pantolon, Çocuk Günlük ve Outdoor Giyim, Kamp Malzemeleri, Outdoor Pantolonları, Kayak Gözlüğü, Eldiven çeşitleri gibi pek çok ürünü sitemizde sizlerle buluşturuyoruz.

Gençlere spor konusunda ilham vermeyi amaçlayan marka, özellikle dağ ve su sporları alanlarına yönelik üretim yapıyor. Quiksilver, ürünlerinin tasarımını Hawaii çiçekleri ve hayvanları gibi bitki motiflerine dayandırıyor. Zengin ve çarpıcı renk seçenekleri ile dikkat çeken Quiksilver, Günlük ve Outdoor alanlarında üretim yapıyor.

Erkek, Çocuk ve Unisex alanlarında üretim yapan firma, Roxy markası gibi alt markalarıyla da kadın tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Erkek Kayak Pantolonu, Erkek Outdoor Montu, Eldiven ve Kayak Gözlüğü modelleri arasında seçim yaparak; kış aylarının şık spor kombinlerini bu kategorimizden oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz, Genç (8-16 Yaş) grubunda da kış aylarının dikkat çeken kombinlerini; Quiksilver imzası taşıyan Çocuk Kayak Pantolonu, Çocuk Outdoor Montu, Kayak Gözlüğü ve Eldiven çeşitleri ile sitemiz üzerinden oluşturabilirsiniz.

Unutmayın; 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir. Bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmaya devam etmektedir.

daha fazla gösterdaha az göster