FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Teknoloji Bilgi
Yükleniyor..
Teknik Bilgi
Yükleniyor..
Mevkii Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
1058 Ürün
$filtreler$ ile 1058 Product
  Sayfa:1/41  Ürün Sayısı:1058 

PUMA

Puma markasının, genel merkezi Almanya’ da küçük bir kasaba olan Herzogenaurach’ tır. 1924'te Adidas'ın kurucusu olan Adolf Dassler' ın, abisi Rudolf Dassler tarafından kurulmuştur.

Puma; birbirlerine küs olan iki kardeş tarafından, rakip firma olarak kurulan Adidas ve Puma markalarından biridir. İyi marka olabilme yolunda yaşadıkları küskünlük başarılarının gerisinde kaldı ve yaklaşık 90 yıldır isimlerinden söz ettirmeyi başardılar.

Başarısını giderek katlayan Puma markası, günümüzde de dünyanın en başarılı spor giyim markalarından biri olmuştur. Puma markasının beğenilen logosu ise, 1948 yılında tasarlanmıştır. Enerjiyi, coşkuyu ve hareket halinde olmayı sembolize eden logonun, siyah fontlarda yaratılmasının amacı markanın hırs ve rekabet duygusunu da yansıtmak istemesidir. Ayrıca Puma logosu, markanın kendisine güvenilirlik ve global pazardaki ürünlerin hakimiyetini karakterize etmektedir.

Puma markası, yenilikçi ve tasarım odaklı bir spor markası olması nedeniyle sürekli kendini geliştiren ve ekstra konforlu tasarımları ile tüketicilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Uluslararası bir deneyime sahip olan Puma markası, alanında dünyaca tanınmış starlar ve spor dünyasının tanınmış isimleri ile anlaşma yaparak, küresel bir portföy oluşturuyor.

Spora artan ilgi, stresli şehir hayatı koşuşturmasında rahat ürünlerin öneminin artması gibi faktörlerden yararlanan Puma markası, şık tasarımları ve renk seçeneklerindeki dinginlik ile dünyanın dikkatlerini üzerine çekiyor. Birçok ülkede satışı yapılan dünya markası Puma’ nın, huzur veren yumuşak dizayn çizgisi kendinizi, farklı hissettiriyor.

Online mağazamız korayspor.com’ da sizlere sunduğumuz Puma markasının; yeni sezon Günlük, Koşu, Futbol, Training, Outdoor ve Yüzme spor dallarına uygun teknolojilerle tasarladığı, dünya standartlarında kaliteyi yakalayacağınız modellerini bulabileceksiniz.

Dünyanın en kaliteli markalarından Puma markasının; Ayakkabı, Giyim, Futbol, Çocuk, Koşu, Basketbol, Outdoor, Fitness, Spor Ekipman ve Aksesuar modellerindeki yeni sezon ürün gruplarını buradan görüntüleyebilir ve sitemize üye olarak sipariş verebilirsiniz.

Puma markasının dünyaca popüler; Ferrari ve Velvet özel koleksiyonlarındaki, sezonun yeni renk seçenekleri ile zenginleştirilen ürün gruplarını, ürün detayları sayfamızdan inceleyebilecek ve karşılaştırabileceksiniz. Dünyanın seçkin spor markalarından olan Puma’nın; Kadın, Erkek, Çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarına göre farklı tasarımlarla dizayn edilen ürünlerine de bu kategorimizden ulaşabileceksiniz.

Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesi olan korayspor.com’ da diğer tüm mağazalarımızdaki ürünlere ulaşabilir, hızlıca sipariş verebilirsiniz. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orijinaldir. Korayspor.com bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır.

daha fazla gösterdaha az göster