FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Beden Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
3 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:3 

Outdoor Uyku Tulumları Modelleri ve Fiyatları

Outdoor Uyku Tulumları modelleri, The Nort Face dahil olmak üzere, birçok tanınmış markanın yeni sezon Outdoor Uyku Tulumları Modellerini bulabilirsiniz. Outdoor Uyku Tulumları Modelleri; doğa gezileriniz ve kamp için en önemli malzemelerden biridir.

Uyku Tulumlarının kullanımına uygun olması için hafif olmalıdır. Outdoor Uyku Tulumları Modelleri; sizin fiziksel özelliklerinize uygun olması çok önemlidir.

Avrupa Standartları Enstitüsü tarafından belirlenmiş Outdoor Uyku Tulumları; EN 13537 standartlarına göre 4 tane ısı ölçüsü bulunmaktadır.

Birincisi; Üst limit (Upper limit), standart bir erkeğin terlemeden uyuyabileceği maksimum ısı değeri belirtilir. Bu değerde başlık ve fermuar açık, kollar dışarıda olduğu varsayılır.

İkincisi; Konfor (Comfort), relaks olmuş bir pozisyonda, standart bir kadının rahat bir biçimde uyuyabileceği ısı değeri ifade edilir.

Üçüncüsü; Düşük Limit (Lower limit), kıvrılmış bir pozisyonda, standart bir erkeğin 8 saat boyunca uyanmadan uyuyabileceği ısı değeri ifade edilir.

Dördüncüsü; Extreme, standart bir kadının 6 saat boyunca hipotermi riski olmadan barınabileceği ısı değeri ifade edilir. (Soğukta donma görülebilir)

Tüm Outdoor Uyku Tulumları Modellerinde “sıcaklık değeri” bildiren etiket bulunmaktadır. Bu değerlerin belirlenmesinde; tulumun içinde içlik giydiğiniz, altınızda mat serili ve çadır içinde rüzgar ve yağmurdan korunuyor olduğunuz varsayılarak belirlenmektedir. Bu özellikleri göz ardı etmeden ihtiyacınıza uygun ve kötü hava koşullarına da dikkat ederek tercih yapmalısınız.

Özellikle belirtmek isteriz ki; beğendiğiniz Outdoor Uyku Tulumları Modellerini favorilerinize ekleyebilir, ürünü tam sayfa görüntülediğinizde “indirime girince haber ver.” kısmına tıklayarak, indirime giren ürünleri takip edebilirsiniz. Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterlidir.

Kredi Kartınız ile vade farksız 6 ay taksitli işlem yapabilirsiniz. Korayspor.com’ dan sipariş verdiğiniz ürünlerin takip numarası e-mailinize gönderilecektir. Size gelen gönderi kodunu yurtiçi kargo web sitesini kullanarak "kargom nerede" kısmından sorgulayabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde yapabilirsiniz. Korayspor.com dan yapacağınız alışverişlerinizde, Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde ücretsiz değişim iade yapabilirsiniz.

Her Türlü Bilgi almak için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster