FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
4 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:4 

Outdoor Çorapları Modelleri ve Fiyatları

Outdoor Çorapları Modelleri kategorimizde; Thermoform başta olmak üzere pek çok markanın yeni sezon Outdoor Çorap Modellerine ulaşabilirsiniz.

Outdoor Çorapları Modelleri; anatomik yapısı sayesinde her türlü aktivitede maksimum performans sağlamaktadır. Outdoor Çorapları fonksiyonel yapısı sayesinde nemi dışarı atarak ayağınızı kuru tutar. Outdoor Çorapları, ribana örgü biçimi ayağınızı sıkmadan ve rahatsız etmeden sarmaktadır. Outdoor Çorapları; taban, topuk ve parmak uçları extra dolgusu sayesinde daha dayanıklı ve darbelere karşı korunaklıdır.

Outdoor aktivitelerinin yanı sıra; avcılık, balıkçılık, trekking, koşu, dağcılık gibi çeşitli aktivitelerde ve her türlü soğuk ortamda Outdoor Çorap Modellerini güvenle kullanabilirsiniz.

Korayspor.com, siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir. Bu bilgiler ile ilgi alanlarınıza yönelik sitemizdeki yeniliklerden ve etkinliklerden sizleri haberdar etmek, siteyi tercihleriniz doğrultusunda geliştirmek amacıyla kullanılabilir. Bu bilgileri bizimle paylaşmak ve korayspor.com’ a üye olmak, sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir. Korayspor.com’ a üye olduktan sonra alışverişe başlayabilirsiniz.

Sipariş ödemenizi; kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim, kapıda nakit ödeme ya da banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüzü seçerek yapabilirsiniz.

Korayspor.com da kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede, yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

Banka havalesi ile sipariş verebilirsiniz. Banka havalesiyle ödeme seçeneğini seçtiğiniz an, ilgili banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Hesap bilgileri, bu seçeneği tıkladığınız zaman liste halinde ekranınıza gelecektir.

Kapıda ödeme nedir biliyor musunuz? Satışı yapılan ürünün, Yurtiçi Kargo tarafından ulaştırılması ve teslimat anında, ürün bedelinin, aldığınız ürünleriniz için kapıda nakit tahsilat yapılmasıdır.

Telesiparişleriniz için 0 850 520 02 05 numarayı arayabilirsiniz.

1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir. Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulmaktadır. Bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır. Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul' da 30 mağazası bulunan korayspor.com, sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

daha fazla gösterdaha az göster