FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
2 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:2 

Outdoor Çadırları Kamp Malzemeleri Modelleri

Outdoor Çadırları kategorimizde; The North Face başta olmak üzere birçok markanın yeni sezon Outdoor Çadırları Modellerine ulaşabilirsiniz. Outdoor Çadırları Modellerine satın alırken dikkat edilmesi gereken faktörler vardır. Öncelikle çadırda kaç kişinin kalacağı belirlenmelidir. Tek kişilik bir çadırda iki kişinin kalması rahatsız edici olacaktır.

Bu yüzden konforlu bir kamp yapmak için kişi sayısı ve Outdoor Çadırı boyutları gibi faktörlere dikkat edilmelidir. Sonrasında her iklim koşuluna uygun, 3 mevsimlik Outdoor Çadır modelleri yoğun yağışlı, sert rüzgarlı ve soğuk bir havada sizin kurtarıcınız olacaktır. Outdoor Çadırları kurulumu ve toplanması sırasında ne kadar çabuk ve kolay kurulup toplanıyorsa o kadar iyidir.

Dünyanın en çok tercih edilen bu spor markalarınca tasarlanmış; Erkek, Kadın ve Unisex kullanıcılar için tasarlanan Outdoor Çadır Modellerini bu kategorimizden inceleyebilirsiniz. Sipariş sırasında korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir. Telesipariş için 0850 520 0205 numaramızı arayabilirsiniz.

Korayspor.com da Kredi kartı alışverişlerinde 256 bit EV SSL Güvenlik sistemini kullanmaktayız Alışverişiniz yaptığınız esnada tüm dünyada geçerliliği olan SSL güvenli iletişim protokolünün bulunduğu www.korayspor.com adresinde işlem yapılmaktadır. Müşterilerimizin güvenliği açısından, alışveriş sırasında kullandıkları kredi kartı bilgileri kesinlikle sistemimizde tutulmamaktadır.

Korayspor.com sitesinde satışı yapılmakta olan tüm ürünler sipariş ödemesinin onaylandığı itibaren 1 ila 5 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Ürünlerimiz paketleme öncesi kontrol edildikten sonra kargoya verilmektedir. Sipariş yoğunluğuna ve ürün durumuna göre 1 ile 5 iş gününde kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya teslimattan sonra cep telefonunuza yurtiçi kargo varış şubesi ve süreci sms olarak gönderilmektedir. Kargoya teslim edilen ürünlerin tarafınıza ulaşması sürecinde, bulunmuş olduğunuz İl veya İlçenin mesafesine göre teslimat süresi değişmektedir. Siparişleriniz Hafta içi 08.00-19.30 (Pazar Günü hariç) saatleri içerisinde kargoya teslim edilir.

Seçili ürünlerde “Aynı Gün Kargo” fırsatlarını kaçırmayınız. Siparişlerinizde Korayspor.com’ un sizin için sunduğu "Ücretsiz Kargo" hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ile gönderimler yapılmaktadır. Her Türlü Bilgi ve Sorularınız için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster