FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Teknik Bilgi
Mevkii Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
2925 Ürün
$filtreler$ ile 2925 Product
  Sayfa:1/113  Ürün Sayısı:2925 

Nike

Nike; Amerika Birleşik Devletleri merkezli, ABD’yi domine eden Adidas ve Puma markalarıyla rekabet etmek amacıyla spor ayakkabı, spor giyim, spor aksesuar ve spor ekipman tasarımcısı olan, dünyaya kalitesini ispatlamış ve alanında büyük bir pazar payına sahip olan markadır.

Nike şirketinin kurucusu Phil Knight, Zafer Tanrıçası Nike’ ın ismini özellikle seçmiştir. Yunanca telaffuzu ile Nee-key kelime anlamıyla zafer demektir. Phil Knight tarafından 1972 yılında kurulan Nike, Swoosh denen ünlü simgesini 35 dolar karşılığında Carolyn Davidson adlı bir üniversite öğrencisine çizdirmiştir.

Geleneksel çizgisini korumanın yanında, digital yönetimlerini de geliştiren Nike firması, tüketicilerinin karşısına “Harekete Geç” sloganı ile çıkmış ve dünyanın en büyük spor giyim markalarından biri olmayı başarmıştır.

Uluslararası düzeyde bir başarı sağlayan Nike; gelişen dünya teknolojilerini ve digital pazar fırsatlarını da en iyi şekilde değerlendirerek, durmadan kendini yenilemeye devam etmektedir. Şirket dünya çapında 25,000 çalışana sahiptir ve 2007 yılında 10,9 Milyar € net cirosunun olduğunu açıklamıştır.

"Nike + ile oyunun kuralları değişti." diyerek markadaki gelişmeleri kısaca özetleyen şirket CEO’ su Mark Parker’ ın öncülüğü ile digital pazara yönelen marka, son kampanyalarıyla eğlenceli ve tüketiciye daha yumuşak bir şekilde dokunan bir iletişim kurmaya başlamıştır.

Modern hayatın gerekliliklerinde, zaman kavramının ne kadar değerli olduğunu bilen Nike markası; aynı anda birçok ürünü, üstelik kısa zamanda inceleme avantajı sunan online satış stratejisi üzerine yoğunlaşarak, dünya çapındaki tüm müşterilerinin memnuniyetini kazanıyor.

İşte tam bu noktada; dünyanın pek çok ülkesinde ürünlerinin yetkili satıcısı olarak tanımladığı, güvenilir firmalarla müşterilerine ulaşmaya devam ediyor. Kalitesini dünyaya ispatlamış Nike spor markasının, yeni sezon ürün gruplarını online mağazamız Korayspor.com’ da sizlerle buluşturuyoruz.

Ayakkabı, Giyim, Futbol, Çocuk, Koşu, Basketbol, Outdoor, Fitness, Ekipman ve Spor Aksesuarlarındaki tüm ürün gruplarına sitemizden kolayca ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Kadın, Erkek, Çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarına göre tasarlanmış, yeni sezon ürün modellerini ayrı alt kategorilerimizde inceleyebileceksiniz.

Nike markasının imzasını taşıyan; Günlük, Koşu, Futbol, Training, Basketbol, Outdoor, Tenis, Fitness, Yüzme ve Voleybol spor dallarına uygun, son teknolojilerle tasarlanan yeni sezon ürün modellerini, sitemizden kolayca temin edebileceksiniz.

34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibiyle, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir. Ayrıca hatırlatmak isteriz ki; Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır. %100 orijinal ürünler ve dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sizlere sunulmaktadır.

daha fazla gösterdaha az göster