FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
107 Ürün
$filtreler$ ile 107 Product
  Sayfa:1/5  Ürün Sayısı:107 

NEW BALANCE

New Balance markası, 1906 yılında Boston’da ayakkabı tabanlığı üreterek işe başladı. 1970 yılında New Balance, tasarladığı özel ayakkabı modelleri ve spor ürünleri ile tanınan global bir şirket haline geldi. Şirketin şuan sahibi, 2010 yılında bütün hisseleri satın alan Jim Davis isimli işadamıdır.

New Balance markası, özellikle spor ayakkabılarındaki başarısı ile dünyanın en önemli spor giyim üreticilerinden biri olmuştur. Bütün dünyada adından kısa sürede söz ettiren New Balance markasının, bir asrı geçmiş tarihi ve tecrübeleri ile de dikkat çekmeyi başarıyor.

ABD'nin yanı sıra Avrupa pazarında da üretim yapan New Balance, 1991 yılından günümüze 40 milyar dolar toplam kâr elde etmiştir. New Balance markası; tarihiyle, dünyadaki geniş dağıtım ağıyla, misyonu ile yüz seneyi aşkın bir süredir sektörün en çok tercih edilen markalarından olmaya devam ediyor.

New Balance, özel koleksiyonlarının bir bölümü halen ABD ve İngiltere’deki fabrikalarında üretiyor. Arthur Heckler, ayakkabı modellerine isim vermek yerine numaralandırmayı tercih etmiştir. Belli bir ayakkabı modeline isim vermek yerine, New Balance felsefesine vurgu yapmayı hedefleyerek numaralandırma yapılmıştır. Dünya spor markaları arasında New Balance markası, bu özelliği ile de dikkat çekmektedir.

William J. Riley’ nin yarattığı; kendini problemli ayağa sahip insanların sorunlarını çözmeye adayan adam, günümüzde alternatif marka arayışı içinde bulunan tüketicilerin ilk tercihi haline gelen New Balance ile beğeni kazanıyor. Ülkemizde uzun yıllardır satışı olan New Balance markası;"herkesle aynı değilim" diyen bir tüketici kitlesine sahip...

Sporcuların ve Günlük aktivitelerinde rahatlıktan yana olanların tercih ettiği New Balance markasının, ülkemizde de geniş bir müşteri portföyü bulunuyor. Kadın, Erkek, Çocuk ve Unisex cinsiyetlerine göre tasarlanmış New Balance markası ürün gruplarını, ayrı kategorilerde inceleyebileceksiniz.

New Balance markasının imzasını taşıyan; Ayakkabı, Koşu, Futbol, Kadın ve Çocuk kategorilerinde yer alan, dünyaca ünlü teknolojilerle tasarlanan yeni sezon spor ürün gruplarını sitemizde sizlere sunuyoruz. Özel taban yapısı ile rakiplerini geride bırakan spor ve koşu ayakkabıları başta olmak üzere, birçok spor dalına uygun teknolojiye sahip ayakkabı modellerini de buradan tercih edebileceksiniz.

Dünya markalarını ayağınıza getiren online mağazamız korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli. Telesiparişleriniz için 0850 520 02 05 numaramızı arayabilirsiniz. Unutmayın Telefon ile Sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesi olmakla beraber Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunmaktadır. Diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri sitemizde bulabilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster